krize na skalitom1Na Kysuciach vznikol nový zaujímavý bod pre návštevníkov z ďaleka ale i pre domácich. K najväčšej lavičke pre zaľúbených pribudli kríže.

"Teším sa, že vznikol zaujímavý bod na turistickej mape Slovenska. Ide o ďalší z projektov Región Kysuce. Panoramatický chodník lásky a priateľstva budeme ďalej budovať. Máme pre Vás prichystané ďalšie unikátne miesta na prechádzky v prírode a fotografovanie." Informuje o ďalších plánoch riaditeľ OCR Kysuce Matej Šimášek.

krize na skalitom3 

krize na skalitom2

Zámerom budovania Panoramatického chodníka v Skalitom je pritiahnuť návštevníkov z blízka i ďaleka. Práve takéto fotogenické miesta s miestami na kysucké výhľady, ale aj na konkrétny zaujímavý bod, stavbu, doplnok v tomto prípade sú to tri kríže a blízka obrovská drevená lavička. Postupne vidíme na sociálnych sieťach zaujímavé fotografie z týchto miest. Návštevníci ale i fotografi si ich ihneď obľúbili. Čo poviete, mať v albume takúto krásnu spomienku určite stojí za to.
krize skalite

Je množstvo krásnych miest, ktoré môžete navštíviť na Kysuciach. Po Čarovnej lúke dávame do pozornosti aj novú vyhliadku ponad rieku Kysucu v obci Oščadnica.

Autor: redakcia
Foto: Michaela Korbašová - MK studio

Tipy na výlety:

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: