clenkove damske cizmy

Keď prichádza jeseň, je najvyšší čas aktualizovať šatník o najmódnejšie trendy, a to aj v prípade obuvi. Aké trendy čižmy budú dominovať túto sezónu a ktoré by nemali chýbať ani vo vašom topánkovníku? Poradíme vám.

vcelarstvo

Kysucké kultúrne stredisko v Čadci, príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, pripravilo pre žiakov 6. ročníka v ZŠ s MŠ Čadci-Podzávoze remeselný workshop Remeslo srdcom – Včelárstvo so zameraním na včelárstvo a jeho význam pre prírodu, život človeka a svet.

strojnici knm

Študenti zo SOŠS v Kysuckom Novom Meste súťažili na svetovom finále pretekov modelov vodíkových autíčok, ktoré sa konalo v Las Vegas.

porcelan zbierka

V roku 2023 získalo Kysucké múzeum do svojich zbierok ďalšie kúsky porcelánu v rámci projektu Akvizícia kolekcie porcelánu II v podprograme Akvizícia múzeí Fondu na podporu umenia.

vystup kriz 002

Výstup k slovenskému dvojkrížu na Capkovom vrchu v Čadci sa konal už tradične na sviatok Sedembolestnej Panny Márie Patrónky Slovenska, za účasti zástupcu primátora, poslancov mestského zastupiteľstva a obyvateľov mesta a okresu.

muzi rifle

Jeseň je obdobím, kedy môžeme začať postupne odkladať naše letné šortky a vyťahovať zo zadných častí skrine oblečenie vhodné na chladnejšie dni. Jedným z neoddeliteľných kúskov v šatníku každého muža s vkusom by mali byť čierne pánske džínsy.

zakopecka 20 003

V sobotu 16.9.2023 Obec Zákopčie spolu s ostatnými partnermi už po 5-krát zorganizovala beh amatérskych bežcov - Zakopeckú cezpoľnú 20-tku 2023.

bonus pre stredoskolakov2

Študenti stredných škôl pozor! Kysucká knižnica v Čadci v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja teraz ponúka študentom stredných škôl pri návšteve knižnice ročné členstvo a platný čitateľský preukaz v 50 % zľave iba za poplatok 2 €.

starostlivost o plet muz2

Všetky typy pleti potrebujú hydratáciu, bez ohľadu na vek a ročné obdobie. Pri výbere vhodného prípravku by ste mali rátať s týmito pravidlami.

vystava kostoll v

Obec Zborov nad Bystricou si v tomto roku pripomína 50. výročie posvätenia kostola Nepoškvrneného Počatia Panny Márie.

Môže vás zaujať