Turistika

Prečítajte si tip Janky Bílešovej na nenáročnú prechádzku peknú na výhľady okolím obce Lysica.

TJ Lokomotíva Čadca koncom januára usporadúva lyžiarsky prejazd v Čadečke u Králi pod názvom Kráľovsky okruh. Vzhľadom na situáciu tento sa rok konať nebude. Na bežky tam však môžete ísť sami. Okruh je pripravený.

TJ Lokomotíva Čadca koncom januára usporadúva lyžiarsky prejazd v Čadečke u Králi pod názvom Kráľovsky okruh. Aj tento rok Vás pozýva na tradičnú bežkársku akciu. Trasa je pripravená, môžete si ju prísť vyskúšať.

Snehu máme nateraz dosť tak neváhajte a vyskúšajte si aj vy krásu a čaro bežeckého lyžovania. Na Kysuciach pribudli ďalšie upravené trasy.

Klziská sú pripravené na viacerých miestach. Zoberte si korčule a využite príležitosť.

Na Kysuce opäť zavítala zima. Dvojdňové výdatné sneženie potešilo nejedného lyžiara či fanúšika bežiek. Tak neváhajte a využite túto príležitosť a prevetrajte svoju výstroj.

Máte radi tradičnú ľudovú architektúru Kysúc a turistiku? Potom Vám odporúčame návštevu jednej z osád, ktoré sa nachádzajú v katastrálnom území mesta Krásno nad Kysucou.

Ak vám niekto hovoril, že v zime sa nedá nikam chodiť, treba sa zabambúšiť do periny a čakať na jar, ani nevie o čo prichádza. Svoje by vám o tom vedela porozprávať Mariannka.

Večerné lyžovanie si môžete užiť od 17:30 do 20:30. Snowparadise Veľká Rača informuje o výborných podmienkach na oboch svahoch v Dedovke.

Tradične koncom starého a začiatkom nového roka kysucké kopce na svoje vrcholy volajú viac ľudí až ich prídu navštíviť, objať a obveseliť, aj končiare to majú rady, lebo tiež sú samé a tiež starnú. Nech sa tu návštevníci potešia z krásnych pohľadov a zážitkov ktoré potom dušu a srdce krásne pohladia.

Môže vás zaujať