Preventívno-bezpečnostná akcia v Čadci bola zameraná najmä na dodržiavanie zákazu predaja a podávania alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov.

Muž mal v nočných hodinách viesť po ceste v meste Čadca osobné motorové vozidlo zn. Peugeot.

Správa ciest ŽSK dnes v celom Žilinskom kraji, najmä v regiónoch Oravy, Kysúc, Liptova a Horného Považia vyhlásila vzhľadom na pretrvávajúce silné sneženie mimoriadnu situáciu. Silné sneženie komplikuje zjazdnosť ciest, snehová pokrývka dosahuje v niektorých úsekoch viac ako 10 cm.

Turista niesol snowboard v sobotu 04.02. 2023 pri výstupe cez Rovný vrch na Veľkú Raču neznačeným terénom.

Nehoda sa stala dnes 3.2.2023 na železničnej trati Turzovka - Čadca, kde došlo k stretu vlaku s cestným motorovým vozidlom.

Pokračujeme v zlých správach. Sneženie pokračuje a nehody a problémy na cestách pribúdajú.

Sneženie komplikuje situáciu na cestách. Vodiči, dávajte si pozor!

Lístky na podujatie, ktoré sa koná v sobotu 4. februára 2023 o 18.00 hod. v Dome odborov v Žiline, môže vyhrať jeden z vás.

Pomôžte pri stotožnení osoby, ktorá sa pohybovala po nemocnici v nedeľu 29. januára 2023. Ak ste ho spoznali, nahláste to na polícii. 

Každý by sa mal svojou činnosťou postarať o to, aby prispel ku krajšiemu prostrediu. Hlavne na verejných priestoroch. Stáva sa však, že niekto niečo urobí bez ohľadu na to, ako to pôsobí na okolie.

Môže vás zaujať