Členovia dobrovoľného hasičského zboru z Korne v týchto dňoch pomáhajú dezinfikovať priestory v NsP Čadca. Ľudia aj lekári vnímajú tento krok veľmi pozitívne.

V Starej Bystrici Rudo Poništ dokončuje novú kaplnku, ktorá je urobená z jedného kusa kmeňa.

Hasiči  zasahujú v meste Turzovka v okrese Čadca, kde boli vyslaní k úniku plynu po jednej hodine popoludní.

Asi každý by chcel vlastniť zimnú záhradu. Pán Kajánek - výrobca zimných záhrad je veľkým zástancom dreva, ale ako hovorí: "drevo je materiál neobmedzených možnosti, len ho musíte skrotiť." Viac sa dozviete v našom rozhovore

Pred nemocnicami v Žilinskom kraji stoja stany slúžiace ako filter. Začali fungovať aj prvé mobilné odberové jednotky.

Desať vozidiel bude v čase pandémie slúžiť nemocniciam v ŽSK. Zapožičal ich ŠKODA AUTO Slovensko.

Požiar rúbaniska v katastri obce Ochodnica hasili na dvakrát. Horela haluzina, ktorá ostáva po ťažbe dreva.

Patríte k ľuďom, ktorí majú radi čistotu a s prvými jarnými lúčmi sa púšťajú do skrášľovania svojho okolia? Alebo v aktuálnej ťažkej situácii s pandémiou rozmýšľate, ako ochrániť svoj dom pred vírusmi? Ak ste sa práve rozhodli pre veľké upratovanie, nechajte sa inšpirovať našimi radami.

Len pár kilometrov od Žiliny sa nachádza záhradníctvo, ktoré je najväčšie na Slovensku. Keďže pre záhradkárov sezóna práve začína, rozhodli sme sa ho navštíviť.

Prečítajte si príspevok manželov Kučákovcov z Oščadnice ako vidia najbližšiu budúcnosť nie len v cestovnom ruchu na Kysuciach. Vyzývajú ľudí, že keď to bude možné, aby podporili náš domáci cestovný ruch.

Môže vás zaujať