Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj-, trojlôžkových izbách a v troj-a štvorlôžkovom apartmáne. V K dispozícií je celkovo 27 izieb, kapacita hotela je 80 lôžok vrátane prístelok. Súčasťou hotela je reštaurácia, priestor je vhodný na usporiadanie školení a eventov.
Mesto: Čadca

Hotel poskytuje ubytovanie v 13 izbách, jednom apartmáne a dvoch rodinných apartmánoch. Celková kapacita je 47 lôžok. V hoteli je reštaurácia, sauna, biliard a stolný futbal.
Mesto: Oščadnica

Rodinný penzión Alpinka ponúka 5 útulných apartmánov. Pre hostí je taktiež pripravený wellness domček alebo požičovňa bicyklov.
Mesto: Oščadnica

Penzión s nachádza v srdci Oščadnice. Ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a v apartmáne.
Mesto: Oščadnica

Penzión sa nachádza v centre Oščadnice v blízkosti lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Celková kapacita je 30 lôžok + 20 prístelok. Je vhodný pre rodiny s deťmi či pre školské výlety.
Mesto: Oščadnica

Penzión poskytuje ubytovanie v obci Staškov. Izby sú vybavené TV, rádiom a kúpeľňou. V objekte je i kaviareň a konferenčná miestnosť pre firemné pracovné pobyty.
Mesto: Staškov

Penzión pri svahu Veľká Rača ponúka ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách, k dispozícií je aj apartmán. Celkovo je v ponuke 20 izieb, kapacita penziónu je 50 osôb. V priestore je reštaurácia, spoločenské priestory a požičovňa lyží.
Mesto: Oščadnica

Na výber sú 2 typy apartmánov - 3-miestny alebo 5-miestny, dvojlôžkové a trojlôžkové izby. V každej z izieb penziónu je sociálne zariadenie, kuchynka, chladnička a televízor. Zároveň ponúka pestrý jedálny a nápojový lístok, denné menu a Pizzu Magistrál. Priestory sa dajú využiť aj na usporiadanie osláv, svadieb či stretnutí.
Mesto: Čierne

Chata Rača sa nachádza sa priamo na zjazdovke v Stredisku Veľká Rača - Oščadnica. Má kapacitu 57 miest.
Mesto: Oščadnica

Ponúkame ubytovanie pre 13 osôb v chate vybavenej všetkým čo k pobytu potrebujete. Vychutnajte si odpočinok v kysuckej prírode. Naša chalupa je vďaka výbornej lokalite vhodná aj pre peších turistov a cykloturistov.
Mesto: Čierne