zber odpaduAkcia Čisté Kysuce má úspech. Do redakcie nám prichádza množstvo fotografií od ľudí, ktorým čistota svojho okolia nie je ľahostajná. Krásnym príkladom sú Juraj a Michaela. Smeti a neporiadok v okolí Starej Bystrice zbierajú už 6 rokov.

Juraj a Michaela by nám mohli ísť príkladom. Na prechádzky si pravidelne nosia vrecia a zbierajú odpad.

"Sme Juraj a Michaela a sme Starobystričania! Máme radi prechádzky po prírode a nemáme radi odpadky a znečisťovanie prírody tak sme sa pred rokmi rozhodli niečo s tým spraviť a pokračujeme do dnes! Veľmi nás poteší keď sa k nám pridá čo najviac ľudí a spoločne vyčistíme našu krásnu kysuckú prírodu pretože si to zaslúži," hovorí Juraj.

Momentálne prebieha akcia Čisté Kysuce, do ktorej sa už viacerí ľudia zapojili. Je možné, že aj vy na svojich prechádzkach stretnete týchto Starobystričanov. Juraj nám poslal i niekoľko fotografii a prezradil, že spolu s manželkou odpad zbierajú už 6 rokov:

"Naše fotky by mohli motivovať ľudí čistiť prírodu. S manželkou zbierame smeti v prírode už asi 6 rokov a vyzbierali sme hádam aj tony odpadu hlavne v Starej Bystrici v lesoch, cyklotrase turistických chodníkov, verejných priestranstiev!"

Zapojte sa do čistenia aj Vy

tlacitko sutaz

Prečítajte si aj:

 autor: redakcia
foto: Juraj B.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: