Hlavný ťah Svrčinovec - Čadca, časť Podzávoz čakajú obmedzenia. V čase od 1.8.2020 do 30.9.2021 bude premávka na ceste 1/11 presunutá na dočasné premostenie.

Polícia upozorňuje vodičov na úplnú uzávierku mosta a časti cesty I/11 z dôvodu realizácie stavby diaľnica D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec v termíne od 1.8.2020 do 30.9.2021. Z uvedenej informácie vyplýva, že po dočasnom premostení budeme prechádzať niečo vyše roka.

Podľa našich informácii, obchádzka bude vedená obojsmerne cez dočasnú obchádzkovú trasu s dočasným premostením postavenú vedľa existujúceho mostného objektu.

"Krajský dopravný inšpektorát KR PZ v Žiline eviduje žiadosť o stanovisko k úplnej uzávierke mosta ev. č. 11-204 a spusteniu premávky novovybudovaného dočasného premostenia na ceste I/11 s dátumom od 01.08.2020. Čo sa týka spustenia v pôvodnom ohlasovanom termíne, neboli splnené podmienky kolaudácie novovybudovaného dočasného premostenia, ako aj ďalšie súhlasné stanoviská dotknutých subjektov potrebných k sprevádzkovaniu novovybudovaného dočasného premostenia na ceste I/11." informuje Jana Balogová z KR PZ v Žiline.

Polícia preto žiada všetkých účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie dopravného značenia.

 

 Autor a foto: redakcia

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: