fitness centrum zborov nad bystricouFitness centrum ponúka športové vyžitie návštevníkom všetkých vekových kategórií, otvorené je každý deň.

V Zborove nad Bystricou otvorili nedeľu 20. februára 2022 nové fitness centrum, nachádza sa v časti obce u Kocifajov. Prevádzkovateľom fitness centra je Ladislav Litva, slúžiť bude širokej verejnosti. Otvorené je denne teda pondelok až nedeľa od 09.00 hod. do 21.00 hod.

zborov fitness centrum 010

Slávnostné prestrihnutie pásky sa uskutočnilo za prítomnosti podpredsedu Žilinského samosprávneho kraja p. Igora Janckulíka, starostu obce Ochodnica Radoslava Ďurošku, poslancov obecného zastupiteľstva, pozvaných hostí a samozrejme nechýbali starosta obce Juraj Hlavatý a konateľ LITVA FITNESS Ladislav Litva.

"Pevne veríme, že toto zariadenie si nájde svojich trvalých nadšencov, ktorí tu budú pravidelne vítaní príjemným personálom, ktorý bude napĺňať vaše požiadavky," hovorí starosta Zborova Juraj Hlavatý.

Fitness centrum je aj v Starej Bystrici

Fitness centrum v Zborove je už druhým, ktoré prevádzkuje Ladislav Litva. V roku 2019 sa otvorilo fitness centrum v Starej Bystrici. I sem môžete zavítať každý deň, k dispozícii je od pondelka do nedele od 08:00 hod. do 20:00 hod.

fitness centurm stara bystrica

Prečítajte si aj:

autor: redakcia
foto: obec Zborov nad Bystricou, LITVA Fitness

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: