fitness kysuce04Už túto sobotu 6. júla 2019 o 17:00 hodine sa bude konať slávnostné otvorenie Tréningového centra POTÔČKY. Na akcii vystúpi skupina Veľký dom.

V Starej Bystrici sa otvorí moderné tréningové centrum. Vzniklo na mieste, kde sa v minulosti nachádzalo futbalové ihrisko. Revitalizácia areálu sa začala v roku 2016, kedy sa zbúrala stará budova šatní. Architektom tréningového centra je Ing. Arch. Ivan Jarina, stavbu realizovali prevažne zamestnanci obce. V jednej časti budovy je moderné fitness, v druhej sú šatne, sauna, spoločenská miestnosť a zázemie pre futbalistov TJ Pokrok Stará Bystrica.

Prevádzkovateľom fitness centra je Ladislav Litva, majster Európy v naturálnej kulturistike. Viac o jeho úspechoch a plánoch sa dozviete v našom rozhovore.

Budova bude v sobotu 6. júla pre verejnosť sprístupnená od 15:00 do 17:30, po 17:30 bude prístupná len pre účastníkov zápasov. Od 17:00 do 20:00 si môžete pozrieť ukážky tréningov a cvičení s Ladislavom Litvom a Richardom Druháčkom, ktorý je medzinárodným kondičným trénerom.

V programe sú navyše dva zápasy: predzápas mladších žiakov Stará Bystrica - Čadca, neskôr sa predvedú bývalí hráči na zápase legiend - hrať budú Legendy TJ Pokrok Stará Bystrica proti Legendám Kysúc.

Pozývame vás na otvorenie centra a veríme, že ho radi budete využívať.

plagat otvorenie treningoveho centra

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: