velka raca a jakubcovaPomaly nám končí zima avšak v SnowParadise lyžiarska sezóna ešte pokračuje. S Alžbetou Jakubcovou, marketingovou manažérkou strediska sme v krátkom rozhovore prebrali čo sa udialo a čo stredisko pripravuje.

 

Tento rok bol na sneh bohatý, obzvlášť u nás na severe Slovenska. Naše Kysucké najväčšie stredisko má zimnú sezónu takmer za sebou, aj keď ešte nie úplne. Mnohí si všimli, že tento rok bol aj bohatší na podujatia v stredisku. Prinášame teda krátky rozhovor čo sa v stredisku udialo a čo chystá.

Aká bola sezóna?

Zatiaľ sezónu nemáme ešte ukončenú. Ukončenie predpokladáme na konci marca, možno ešte nejaké dni na začiatku apríla, nie je to ale na 100%. Bude to závisieť od snehových podmienok. Lyžovačka je ešte aj teraz stále kvalitná. Máme otvorené všetky zjazdovky, okrej jednej na Lalíkoch a pár menších tratí. To je na obdobie druhej polovice marca úplne super. Od 11. marca máme lacnejšie skipasy. Čiže ľudia si môžu zalyžovať za menej peňazí na v podstate prázdnejších svahoch. Zatiaľ hodnotíme sezónu veľmi pozitívne. Počas tejto zimnej sezóny sme mali veľmi veľa noviniek. Veríme, že to zaznamenali aj návštevníci, ktorí tu za túto sezónu boli. Smerovali sme k posunu strediska Snow Paradise hlavne k väčšej spokojnosti lyžiarov. Aby sa zvýšil komfort. A to aj novým E-shopom ktorý sme zaviedli a doladili. Tým sa eliminovali napríklad čakacie doby pri pokladniach. Bolo to oveľa pohodlnejšie, keďže lyžiari si mohli skipasy dobíjať a zasa ísť hneď na svah. Skipasy boli lacnejšie. Takisto sme viac zasnežovali. Vynovili sme detskú lyžiarsku škôlku a organizovali sme veľmi veľa akcií.

 

velkaraca akcie6Akcií v Snowparadise Veľká Rača bolo dosťMalo zvýšenie počtu akcií odozvu?

Sami sme nevedeli, akú to bude mať odozvu. To znamená, že sme mali akcie, ktoré majú tradíciu, napríklad súťaž varenia kapustnice, ktorá nám tento rok vyšla nádherne. Takže tie tradičné akcie nám vyšli, ale organizovali sme aj veľa nových. A pri tých sme v podstate nevedeli ako sa chytia, ale vo finále to môžem ohodnotiť veľmi pozitívne, pretože mali veľký úspech. Niektoré, aj keď nevyšlo počasie, boli úspešné. To bola napríklad Havajská lyžovačka v plavkách, ktorej sme sa veľmi báli lebo predsa len, my sme tu trošku konzervatívnejší.

 

A teraz sa chystá ďalšia lyžovačka v plavkách...

Áno, to bude celoslovenské stretnutie otužilcov v nedeľu 24. marca. Tam budeme mať taktiež lyžovačku v plavkách, keďže mala úspech vo februári. Takže kopec akcií, ktoré mali úspech. Hlavne keď sú pre deti.

 

Pripravujete niečo nové aj na leto?

Samozrejme pripravujeme, taktiež pripravujeme kopec letných a jarných akcií, ktoré budú prevažne zamerané na rodiny s deťmi. Sme rodinné stredisko, stále sa tak špecifikujeme a teda chceme aby tu mali vytvorené príjemné podmienky deti a rodičia. Samozrejme tiež novinky a vylepšenia napríklad atrakcií. Ale o tom by som ešte nerada predbiehala.

 

S Alžbetou Jakubcovou, marketingovou manažérkou strediska SnowParadise Veľká Rača sa zhováral Peter Kolembus
Ďakujem za rozhovor.

 

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: