elektro jk vymena svietidiel cadca 001K výzve Čadca krok za krokom sa teraz nezištne pripojilo aj Elektro JK. Na Spojenej škole na Palárikovej ulici v Čadci vymenili staré žiarivky za nové LED svetlá.

Nedávno sme publikovali nezištnú aktivitu spoločnosti Cleanex, počas ktorej zdarma vyčistili okolie sochy na Žarci od grafitti. Výsledkom bolo zrodenie myšlienky pomoci prostrediu v ktorom žijeme a aktivitu sme pomenovali Výzva Čadca krok za krokom. K tejto aktivite sa následne pripojila aj Veronika Koperová a reštaurácia Del Nicky, ktorá vytvorila na Matičnom námestí skalku. K našej výzve sa teraz pripojila aj Elektro JK, ktorá v Čadci prevádzkuje predajne elektroinštalačného materiálu a svietidiel.

Branislav Štetiar v zastúpení majiteľa Jozefa Kráľa z Elektro JK oslovil Spojenú školu na Palárikovej v Čadci s nápadom výmeny starých neúsporných žiariviek za nové LED svetlá. Celkovo predajne Elektro JK darovali až 100 KS LED trubíc! Pôvodné trubice mali spotrebu okolo 40 W, nové majú násobne menšiu spotrebu.

Pani riaditeľka Mgr. Ivana Řeháčková sa takémuto daru veľmi potešila. Okrem značnej úspory elektrickej energie staré „vyžité“ neónky už aj blikali čo neprospievalo k pohode deťom. Za ušetrené peniaze môžu neskôr nakúpiť pre postihnuté deti iné pomôcky.

elektro jk vymena svietidiel cadca 002

Ešte raz ďakujeme Elektro JK v zastúpení majiteľa Jozefa Kráľa a vedúceho predaja Braňa Štetiara, že sa pripojili k našej výzve "Čadca krok za krokom", ktorej hlavným princípom je, že chce bez politických záujmov prispieť k zlepšeniu života v meste.

predajna jk elektroJK Elektro má dve prevádzky s elektroinštalačným materiálom a svietidlami. Nájdete ich v Čadci na Kukučínovej ulici 29 a pri Tempe.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: