restauracia delnicky cadca 03Včera sme vás informovali o nezištnej aktivite spoločnosti Cleanex – pomohla s čistením roky neudržiavanej steny za sochou na sídlisku Žarec. Spoločne sme sa na vec pozreli a celé to vyústilo to do iniciatívy "Čadca krok za krokom"


Tak ako sme sľúbili, už dnes prinášame ďalší príspevok, tentoraz z Matičného námestia. K iniciatíve sa pridala Veronika Koperová, majiteľka reštaurácie Del Nicky:

Veci sa dejú… 

"Keď sme sa rozhodli upraviť okolie našej reštaurácie Del Nicky, chceli sme aj my prísť s výzvou: UROB AJ TY NIEČO PRE SVOJE MESTO. Včerajšia výzva a aktivita nás o deň predbehla - prišla výzva "Čadca krok za krokom".

Tak sa teda pripájame a urobíme aj my KROK 😊 Prispejeme kúskom ku krajšiemu Matičnému námestiu.
Vytvárame skalku ktorá, veríme že oku ulahodí. Taktiež sme si trochu dovolili skultúrniť MESTSKÉ koše, chúdence, sú už roky dokrčené...
Prvý kôš už je hotový, ešte sme neskončili! :-)

Tak kto je teraz na ťahu? :-) "

Starý a nový, vynovený kôš...

restauracia delnicky cadca

Ak sa chcete pripojiť, napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. svoj príspevok. Ak už ste Čadcu zmenili k lepšiemu, môžete príspevok zaslať na rovnakú adresu, radi ho zverejníme. Prípadne sa pridajte cez Instagram či Facebook NEZABUDNITE použiť hashtag #mojekysuce #vyzvakrokzakrokom.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: