zse cadcaRád by som sa venoval Zákazníckemu centru Stredoslovenskej energetiky, a .s. v našom okresnom meste Čadca.

Toto centrum bolo v našom meste zrušené v r. 2006 a po jeho zrušení museli všetci Kysučania navštevovať zákaznícke centrum v Žiline. Od uvedeného zrušenia pre nás, Kysučanov, začali ťažké časy v kontakte so zákazníckym centrom SSE, a. s. Do nášho krajského mesta sú i v dnešnej dobe neskutočné problémy dostať sa osobným motorovým vozidlom najmä pre veľké kolóny. Prístup správcov jednotlivých úsekov cesty vnímam ako necitlivý, keď na najvyťaženejšom úseku cestného spojenia Čadca – Žilina začnú súčasne rekonštruovať most v Kysuckom Lieskovci, most v Radoli a ešte sa buduje aj nový privádzač do Kysuckého Nového Mesta. A v ten daný moment začnú pre nás, Kysučanov, neskutočné „galeje“.

Chcel by som Vás v tejto ťažkej dobe aspoň trocha potešiť a oznámiť všetkým Kysučanom, že sa mi podarilo po dlhých rokovaniach s akcionármi SSE, a.s. a manažmentom SSE, a.s. po opakovaných mojich návrhoch a trochu i prosbách dosiahnuť to, že zástupca akcionárov a následne Predstavenstvo SSE, a. s. tento rok schválilo môj návrh, aby sa Zákaznícke centrum Stredoslovenskej energetiky, a .s. vrátilo späť do nášho okresného mesta Čadca.

Spoločne s manažmentom SSE, a.s. sme pre zákaznícke centrum vybrali priestory bývalej Prima banky a.s. na Mestskom úrade Čadca, kde musím pochváliť vedenie mesta pod vedením primátora Ing. Milan Guru a poslancov MZ Čadca, že SSE, a.s. vyšli v ústrety. Po úplnej rekonštrukcii uvedených priestorov sa všetci Kysučania môžu tešiť na to, že v 2. kvartáli budúceho roku zavítajú do nových, krásnych priestorov Zákazníckeho centra SSE, a.s. a už si nebudú musieť brať dovolenky, aby navštívili Zákaznícke centrum v Žiline. Záverom by som chcel poďakovať akcionárom SSE, a.s., predstavenstvu, generálnemu riaditeľovi Ing. Zdeňkovi Schramlovi a všetkým pracovníkom SSE, a.s., ktorí sa podieľajú na vrátení zákazníckeho centra do Čadce. Lebo v dnešných ťažkých časoch, v dobe neistoty a veľkých turbulencií na trhu s energiami je to od SSE, a.s. veľké gesto smerom k nám, Kysučanom. Ďakujeme.

JUDr. Jozef Pajer

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u:

Môže vás zaujať