nehoda kamionNáš čitateľ Juraj nám poslal postreh o tom, ako vodičom spôsobuje problémy zle viditeľný betónový rozdeľovač.

Včera 10.11.2021 sa v skorých ranných hodinách stala nehoda kamiónu pred tunelom Horelica. Náš čitateľ Juraj nám napísal o tom, ako má on sám a istotne i ďalší vodiči problém šoférovať cez daný úsek, na ktorom je nedostatočne osvetlený betónový rozdeľovač. Či práve ten spôsobil spomínanú nehodu zatiaľ nevieme.

Juraj uvádza, že svetlo, ktoré označuje betónový rozdeľovač cesty bolo prevrátené a betón už nebol zvýraznený. "Ani ja som nevidel ten betónový rozdeľovač v noci keď som tade išiel, ale keďže to tam poznám a predvídal som to, stihol som sa vyhnúť. Hneď som dodal kolegom, že hrozí že tam v noci niekto narazí, keď bola hmla a slabá viditeľnosť. Hovorím si, že však je tam stála služba ktorá kontroluje kamery, že to musí vidieť a príde to napraviť ... no a nestihli."

Poslal nám aj fotky betónového rozdeľovača

"Je tam len tá značka zo svetlom postavená, tak sa môže zase prehodiť. Akurát ten podstavec obdĺžníka otočili, aby nebol do cesty ako predtým, ten obdĺžnik bol pretočený a viac v ceste...

nehoda kamion v

nehoda kamion

Na fotke presne vidno ako sa točí cesta a čiara končí pri tom betóne, tak ho to naviedlo na betón a z toho mal skokanský mostík... je tam úzka cesta a kamióny chodia až za čiaru aby sa tam bezpečne trafili..."

Prečítajte si aj:

foto: Juraj K.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: