bukov prebratie vyhry padychV spolupráci so spoločnosťou Bukov vám prinášame súťaže o zaujímavé ceny. V mesiaci december sme mali súťaž o 100 kg zemiakov.

Zapojilo sa množstvo súťažiacich, no výherca mohol byť len jeden. Šťastie sa usmialo na pána Tomáša Padycha zo Svrčinovca.

Nikdy som nič nevyhral...

Výhru sme mu oznámili písomne, no ako sám povedal: "Jednoducho tomu neverím, preto si to overujem aj takto telefonicky. Nikdy som nič nevyhral a teraz 100 kg zemiakov?"

Na otázku, či ho to potešilo odpovedal: "Samozrejme, aj keď ešte stále uvažujem, či si zo mňa niekto nerobí srandu :-)" Uistili sme ho, že je to naozaj tak, ako sme hovorili. Dokonca sme dostali pozvanie na domáce zemiakové podlesníky.

Keďže je pán Padych momentálne v práci v zahraničí, prebratím výhry zo Súťažte s Bukovom a vyhrajte 100 kg zemiakov poveril svoju manželku Vlastu a syna Jakuba.


Pán Tomáš nám zaslal aj nasledujúce riadky: 

...všetko chce svoje.
Aj ten zemiak kysucký, žiadaný
v tvrdej hline, oračine, kameňoch mozoľnatými rukami vypestovaný.
Pekný pohľad na krásne byle
tento mozoľ odoženie.
A ta pastva pre oči
ak sa kopec otočí.
Pod kopcom sa zažltí
gazdom srdce podskočí.
A keď ho je v pivnici dosti, v diežke mäsa do sýtosti
žiť je už len o radosti.

 

Bohatú tohtoročnú úrodu všetkým čo majú radi zemiaky, grule, bandurky praje výherca zo Svrčinovca.

Pán Padych, ešte raz blahoželáme k výhre, nech zemiačiky chutia a tešíme sa na sľúbené podlesníky :-)


Zapojte sa do novej súťaže

V spolupráci so spoločnosťou Bukov pre vás máme pripravenú ďalšiu súťaž, v ktorej môžete vyhrať 100% ovocný mušt 5l+3l plus ovocný balíček na imunitu (obsahuje mandarínky, pomaranče, citróny, zázvor). Možno to budete práve vy, koho prekvapíme výhrou. Stačí sa zapojiť :-)

tlacitko sutaz

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: