magnetky v tvare knihy kysuceSpoločnosť Bukov pripravila ďalšiu súťaž pre vás - zapojte sa a vyhrajte 100 kg zemiakov.

Zimné obdobie si žiada zvýšenú starostlivosť o zdravie a dopĺňanie vitamínov. Ak hľadáte miesto s rozsiahlym výberom čerstvého ovocia a zeleniny, zavítajte do predajne Bukov. V ponuke majú niekoľko druhov mandarínok, pomarančov, ananás či iné dobroty na vianočný stôl, ale aj lúpané vlašské orechy na pečenie. V ponuke sú aj zemiaky -  a práve tie sú predmetom tejto súťaže.

 

Čo môžete vyhrať?

Pri zapojení sa do súťaže môžete vyhrať 100 kg zemiakov, ktoré sú vhodné aj na zimné uskladnenie. Cenu si vyzdvihnete v podnikovej predajni v Čadci - Horelici.

 

Ako sa zapojiť?

  1. Stačí odpovedať na súťažnú otázku formou formulára dole pod článkom.
  2. Zdielať náš Facebookový príspevok

Súťažná otázka:

Aké sú otváracie hodiny predajne Bukov?

Výherca :

Tomaš Padych, Svrčinovec

 

Správnu odpoveď sa dozviete aj na webovej stránke www.bukov.sk

Po ukončení súťaže vyžrebujeme výhercu, ktorý správne odpovedal na našu otázku. Súťaž prebieha do 31.12.2020 vrátane.

Páči sa vám naša súťaž? Podporte ju aj na našom Facebooku.

Výhru do súťaže venovala spoločnosť Veľkoobchod ovocie zelenina BUKOV.

foto: ilustračné

*Odoslaním odpovede súťažiaci súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.mojeKysuce.sk a tiež so spracovaním osobných údajov. Súhlasí, aby jeho odoslané fotky mohli byť použité na serveri www.mojeKysuce.sk a vyhlasuje, že je aj autorom fotografii. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: