foto daryPočas jarných mesiacov sme Vás informovali o prebiehajúcej akcii s názvom #Čisté Kysuce". Prví výhercovia si už prevzali svoje výhry.

Vnímame veľmi pozitívne, že tak ako aj minulý rok sa do čistenia zapojilo množstvo ľudí. Zapájali sa dokonca celé rodiny aj s deťmi, za čo rodičom patrí veľká vďaka. Veď treba dávať príklad svojim deťom, aby chránili svoje okolie a snažili sa ho udržať čo najčistejšie.
Mnohí už pochopili, že príroda nie je smetisko, len ešte musíme popracovať na tom, aby to bola samozrejmosť, lebo bohužiaľ ešte stále nie všetci majú rovnaké zmýšľanie.

Aj tento rok patrí veľká vďaka dobrovoľníkom z Občianskeho združenia pre krajšie Kysuce, ktorí vyzbierali veľké množstvo odpadu. Ďakujeme aj všetkým ostatným zapojeným účastníkom. Za ich účasti sa podarilo vyčistiť ďalšie lokality naprieč celými Kysucami. Do čistenia boli zapojené samozrejme aj obce a mestá. Touto cestou ďakujeme aj starostom a primátorom, že pomohli s odstránením vyzbieraného odpadu a zabezpečili odvoz na zberné dvory.

extol cistekysuce

Nezabúdajte, že aktivita Čisté Kysuce ukončením súťaže či uplynutím dňa zeme nekončí. Vnímajme svoje okolie a zistíme, že na Kysuciach je ešte mnoho nelegálnych skládok a smetísk, ktoré potrebujú vyčistiť. Je to boj na dlhé trate, ale je to len na nás, ako sa k tomu postavíme a či budú Kysuce časom naozaj také krásne ako o nich radi rozprávame a to aj bez tých nepríjemných prekvapení v podobe smetí a odpadu.

Ďakujeme aj sponzorom, ktorí prispeli do súťaže zaujímavými výhrami a potešili vyžrebovaných výhercov.

prilba cistekysuce

cistekysuce2 

cistekysuce3

cistekysuce4

Ďalší výhercovia sú vyžrebovaní, čakáme na potvrdenie a prevzatie výhry.

Ešte raz srdečne ďakujeme a blahoželáme výhercom!

Ceny do súťaže venovali:

  • Záhradníci.sk - garden centrum Oščadnica
  • NIKASPORT Krásno nad Kysucou
  • Agrožel Krásno nad Kysucou
  • Novatech, s.r.o.
  • CLEANEX CENTRUM s.r.o.
  • Reštaurácia DELNICKY Čadca
  • Xénia Šurhaňáková

 cleanex

 agrozel

 novatech

 delnicky

 nikasport

 logo zahradnici

Prečítajte si viac:

Autor: redakcia
#cistekysuce, #cistekysuce2022

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: