Hlasujte za titul, ktorý by podľa vás mal vyhrať v čitateľskej súťaži Kniha Kysúc 2020.

Záujemcovia, ktorí sa chcú zapojiť do hlasovania v súťaži Kniha Kysúc 2020, musia označiť poradové číslo knihy, ktorú považujú z uvedených kníh za najlepšiu, najzaujímavejšiu, najkrajšiu.

Na jeden hlasovací lístok umiestnia len jeden hlas pre knihu z kategórie odbornej a jeden hlas pre knihu z kategórie krásnej literatúry. Hlasujúci môžu udeliť jednej knihe len jeden hlas a počas trvania súťaže môžu hlasovať len jedenkrát.

Platný je len originálny anketový lístok, ktorý bude k dispozícii v knižnici, na web stránke knižnice alebo uverejnený v regionálnych periodikách. Hlasovať sa dá v Kysuckej knižnici v Čadci a v mestských knižniciach v Kysuckom Novom Meste, Turzovke a Krásne nad Kysucou.

Ako sa hlasuje

  • Môžete si stiahnuť hlasovací lístok, ktorý je potrebné doručiť do knižnice osobne, poštou, vhodením do biblioboxu alebo e-mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Druhou možnosťou je online hlasovanie.

Hlasovanie prebieha do 11. apríla 2021.

Pozrite si anotácie nominovaných kníh:

Všetky informácie o súťaži nájdete na webe Kysuckej knižnice.

Kontakt:

Kysucká knižnica v Čadci, ul. 17. novembra 1258, 022 01 Čadca; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prečítajte si aj:

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: