auto nehoda cadcaNehoda sa stala v stredu 5.10.2022, došlo pri nej k zraneniu matky, maloletého dieťaťa aj obvineného muža.

Zo včerajšej nehody, ktorá sa stala v Čadci obvinil vyšetrovateľ Policajného zboru 37-ročného muža z trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. 

"Obvinený muž včera (5. októbra) v Čadci na ceste druhej triedy číslo 487 v čase približne o 13.40 h spôsobil dopravnú nehodu, pri ktorej došlo k zraneniu chodkyne, maloletého dieťaťa aj obvineného muža. Vodič sa po dopravnej nehode podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 0,86 (1,79 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Vyšetrovateľom Policajného zboru bude spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného muža do väzby. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," uvádza mjr. Mgr. Gabriela Kremeňová.

Ak disponujete audiovizuálnym záznamom z nehody, môžete ho odovzdať polícii

Polícia sa na občanov obracia so žiadosťou o pomoc: "V prípade, ak disponujete audiovizuálnym záznamom z kamery umiestnenej vo svojom motorovom vozidle, na ktorom by mohol byť zaznamenaný priebeh dopravnej nehody, alebo jazda pred dopravnou nehodou, zašlite nám ho prostredníctvom súkromnej správy na FB Polícia SR Žilinský kraj, e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo ho môžete odovzdať osobne na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru. Ak disponujete v tejto súvislosti s akýmikoľvek informáciami, môžete nás kontaktovať na bezplatnom telefónnom čísle 158."

autor: redakcia
foto: Polícia SR

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: