nehoda rakovaNehoda sa stala dnes 5.10.2022 v popoludňajších hodinách na výjazde z Čadce do Rakovej. Tvoria sa obojsmerné kolóny.

Na výjazde z Čadce do Rakovej v časti u Sihelníka sa stala nehoda - podľa informácií Zelenej vlny skončilo auto na streche. Tvoria sa obojsmerné kolóny, prejdete striedavo v jednom pruhu.

nehoda rakova 1

nehoda rakova 2

Prvé informácie od Polície SR

Na sociálnej sieti informuje Polícia SR: "V Čadci na ceste druhej triedy číslo 487 došlo dnes okolo 13:40 hod. k dopravnej nehode. Vodič zrazil osoby na chodníku. V súčasnej dobe na mieste vykonávame prvotné procesné úkony s cieľom zdokumentovania dopravnej nehody."


Aktualizácia 15:45:

Polícia SR o nehode ďalej informuje:

"Šialené slovenské cesty: opitý vodič zrámoval mamu s dvoma deťmi, ktorí išli peši

Dnes došlo v Čadci na ceste druhej triedy k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 37 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Peugeot v smere od obce Raková do Čadce. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin v smere jazdy prešiel s vozidlom na chodník, kde došlo k stretu osobného motorového vozidla a chodkyne s dvoma maloletými deťmi.

Po dopravnej nehode bola chodkyňa s deťmi aj vodič motorového vozidla prevezení na ošetrenie do nemocnice. Vodič sa po dopravnej nehode podrobil dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 0,86 mg/l (1,79 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania."

nehoda rakova v

nehoda rakova v2

autor: redakcia
zdroj foto: Andrej D., Miroslav H. - facebook, Polícia SR

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: