sposa dobrovolnici2Občianske združenie SPOSA KYSUCE hľadá dobrovoľníkov, ktorí by pomáhali ľuďom s autizmom. Ak máte záujem a hľadáte zmysluplnú aktivitu, ozvite sa.

Občianske združenie SPOSA KYSUCE hľadá dobrovoľníkov na voľnočasové aktivity pre deti a mládež s autizmom.

"Ak chcete pomáhať, robiť radosť, nebojíte sa pozerať na svet "inými" očami a túžite nájsť zmysluplnú aktivitu, dobrodružstvo a poznanie ľudí, ktorí sa vymykajú z priemeru tých, ktorých poznáte, ozvite sa. Ste potrební. Deti a mladí dospelí s autizmom chcú s vami stráviť čas a darovať vám niečo, čo vám nikto iný nemôže dať. Ak máte srdce otvorené a jednoducho vnímate, že vás potrebujeme, ozvite sa," informuje Etela Štrbová, predsedkyňa združenia SPOSA KYSUCE.

Kontakt: Etela Štrbová - SPOSA KYSUCE: 0915 544 422

sposa dobrovolnici

Občianske združenie vzniklo 14.10.2015, bolo zaregistrované na MV SR, ako občianske združenie s názvom Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom v Kysuckom Novom Meste. V súčasnosti združuje "49 rodín" a funguje ako podporná skupina rodičov s autistickým dieťaťom, ktorá sa snaží šíriť povedomie o problematike autizmu. Vzájomne si morálne pomáhajú a vymieňajú skúsenosti za účelom zlepšenia zdravotného stavu dieťaťa.

Viac o OZ SPOSA KYSUCE

autor: redakcia
foto: archív SPOSA KYSUCE

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: