elektrina odstavkaOdstávka bude z dôvodu preložky energetického zariadenia, bez elektriny bude vo štvrtok 2.12.2021 viac ako 800 domácností.

Počas budúceho týždňa bude v okrese Kysucké Nové Mesto odstávka elektriny. Stredoslovenská distribučná informuje, že odstávka pre tieto obce bude vo štvrtok 2. decembra od 7:30 do 17:30 hod a dotkne sa viac ako 800 domácností. Dôvodom odstávky budú preložky elektrických vedení a nevyhnutná údržba. Okrem okresu KNM sa práce budú vykonávať aj v okresoch Žilina a Dolný Kubín.

"Vo všetkých spomenutých prípadoch sú odstávky elektriny nevyhnutné pre charakter plánovaných prác a najmä bezpečnosti. Ak to okolnosti dovolia, pracovníci Stredoslovenskej distribučnej môžu jednotlivé odstávky ukončiť aj v kratšom čase.

Dotknutých obyvateľov však energetici žiadajú, aby sa na obmedzenia patrične pripravili a boli trpezliví. V prípade, že by sa údržbové práce na energetických zariadeniach nevykonali včas, ohrozilo by to ich spoľahlivú a bezpečnú prevádzku," uvádza Stredoslovenská distribučná.

autor: redakcia
foto: SSD

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: