krasno autoumyvarenCLEANEX CENTRUM otvorilo v Krásne nad Kysucou showroom čistiacej techniky a modernú autoumyváreň.

Bezdotykové autoumyvárne si Kysučania obľúbili. Prichádza s ňou aj CLEANEX CENTRUM, ktoré v Krásne nad Kysucou nedávno otvorilo svoj showrooom.

Úplnou novinkou nielen na Kysuciach, ale podľa majiteľa Jaroslava Kukurdíka v celom Žilinskom kraji je prvá bezdotyková automatická autoumyváreň. Pracuje na princípe, ktorý spája výhody automatickej prevádzky (komfort) s výhodami bezdotykovej technológie. Tou je najmä to, že oproti kefovým autoumyvárňam nedochádza k poškodeniu laku.

Ďalšou výhodou je, že automatická autoumyváreň je schopná umyť aj podvozok vozidla, čo je po zime veľkou výhodou.

krasno autoumyvaren

Vyskúšali sme bezdotykovú automatickú autoumyváreň

Lepšie je raz skúsiť ako stokrát počuť, preto sme boli novú autoumyváreň vyskúšať. Celé umytie trvalo cca 6-7 minút, celým procesom nás viedla obsluha.

Podľa našich informácií má už o niekoľko týždňov prejsť autoumyváreň do úplného automatického režimu. V súčasnosti môžete bezdotykovú automatickú autoumyvareň vyskúšať od 10:00 do 16:00 hod. Samotný proces umývania pomocou robotickej lišty a trysiek umyl automobil veľmi dobre. Prebehli všetky režimy, ktoré poznáme, teda klasické umývanie, aktívna pena, oplach osmatickou vodou a voskovanie.

cleanex autoumyvaren krasno v

Navyše, oproti bezdotykovým ručným automyvárňam je automobil osušený prúdom vzduchu. V našom prípade ručné dočistenie nebolo potrebné, je však možné, že pri veľmi znečistených automobiloch sa predsa len dočisteniu nevyhneme. Túto operáciu však pri vyšších programoch urobí za vás zamestnanec spoločnosti CLEANEX CENTRUM.

Celé umytie automobilu vrátane podvozku a umytie rohoží stálo 8 Eur, čo hodnotíme ako veľmi prijateľnú cenu. Po celkovom umytí sme zamierili k stanici, kde si môžete napríklad ručne povysávať automobil, alebo vyvoňať interiér.

Navštívte aj nedávno otvorený showroom

Priestor zastrešuje všetky služby, ktoré spoločnosť ponúka a vďaka polohe je showroom ľahko dostupný pre všetkých zákazníkov. Nájdete tu všetku potrebnú čistiacu techniku - vysávače, tepovače, umývače, produkty na upratovanie, čistiacu chémiu či autokozmetiku.

Prečítajte si aj:

autor: redakcia
foto: redakcia, CLEANEX CENTRUM

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: