cleanex cistiace centrumSpoločnosť Cleanex centrum, s.r.o. otvorila čistiace centrum s autoumyvárňou. Úplnou novinkou na Kysuciach bude bezdotyková automatická autoumyváreň.

Spoločnosť Cleanex centrum, s.r.o. ponúka čistiace služby už 25 rokov. Teraz prichádzajú s významnou novinkou – v Krásne nad Kysucou vybudovali čistiace centrum aj automyváreň. Pri príležitosti otvorenia čistiaceho centra sme sa porozprávali s konateľom firmy Jaroslavom Kukurdíkom.

Zákazníci vás poznajú už viac ako 20 rokov. Aké boli vaše začiatky?

jaroslav kukurdikJaroslav KukurdíkZačínal som sám. S jedným tepovačom som chodil po domácnostiach a firmách. Záujem o čistiace služby vzrastal, a tak sa naša firma rozrástla o ďalších zamestnancov. Portfólio našich služieb sme postupom času tiež rozšírili.

Aké sú vaše služby v oblasti čistenia?

Snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníkov. Upratujeme, tepujeme koberce, umývame okná, robíme špeciálne čistenia pre firmy, predávame čistiacu techniku, potreby pre upratovanie...

Teraz otvárate nový showroom v Krásne nad Kysucou. Prečo ste sa rozhodli pre Krásno?

Chceli sme vytvoriť priestor,ktorý by zastrešil všetky naše služby a v Krásne sa nám podarilo zohnať vhodný priestor. Zároveň nám poloha umožňuje, že sme dostupní pre zákazníkov z celého okresu.

cleanex cistiace potreby v

Čo všetko vo vašom centre nájdem?

V predajni čistiacej techniky nájdete vysávače, tepovače, umývače a iné stroje pre domácnosť aj profesionálov značiek Kärcher, Lavor, Sprintus atď... Máme tiež rôzne produkty na upratovanie, čistiacu chémiu, autokozmetiku. Máme i práčovňu kobercov, z ktorej si odnesiete koberec suchý a voňavý. Čoskoro by sme chceli otvoriť kaviareň s malým občerstvením. V ponuke budú tiež výborné tekvicové semienka, oleje a kvalitné české víno z rodinného vinárstva.

Budem si môcť umyť aj auto?

Zákazníci majú k dispozícii tri umývacie boxy, ktoré ako jediné na Kysuciach ponúkajú aj umývanie podvozku. Umývacie boxy sú s hustou aktívnou penou. K dispozícii máme vysávače interiérov áut, osviežovače vzduchu, černidlo na pneumatiky a iné služby pre motoristov.

Ak by ste potrebovali vyčistiť interiér auta, môžete sa u nás objednať. Pripravujeme aj špecialitu čistenie motora suchým ľadom. Týmto spôsobom sa dá vyčistiť celý motorový priestor do detailu bez rizika zatečenia vodou ako je to pri použití bežnej technológie chémie a vody, toto čistenie je výborné pri renovácií auto veteránov.

Čistíte interiér áut aj v zime?

Interiér vám povysávame, vytepujeme textilné sedačky a koberčeky, naleštíme palubovku. Ak budete mať záujem, môžeme ho tiež vydezinfikovať a navoňať. Ponúkame zákazníkom aj možnosť, aby si nechali auto u nás vyschnúť, takže sa dá čistiť aj v zimných mesiacoch a nemusíte sa obávať, že vám mokré poťahy nevyschnú alebo zamrznú.

Novinkou je aj to, že ak si zákazník objedná akciový program čistenia interiéru, ponúkneme mu možnosť odvozu zadarmo v rámci Čadce a Krásna nad Kysucou.

Pripravujete úplnú novinku v oblasti umývania áut na Kysuciach. Poviete nám o nej?

Pre pandémiu sme museli posunúť otvorenie automatickej umyvárne Leisuwash. Tá je určená pre všetkých, ktorí uprednostňujú umývanie z pohodlia svojho auta. Za krátky čas vám automatické rameno auto napení, bezdotykovo umyje, navoskuje a osuší, takže sa pri umývaní neušpiníte a umývate bez námahy.

automyvaren krasno

Aké špeciálne služby v oblasti čistenia ponúkate v čase pandémie?

Zabezpečujeme čistenie dezinfekčnými prostriedkami. V spolupráci s partnerskou firmou zabezpečujeme dezinfekciu priestorov. Na predajni je možné kúpiť alebo zapožičať prístroj na dezinfekciu priestorov pre domáce použitie. V ponuke máme viacero typov prístrojov i dezinfekčnú chémiu.

Vráťme sa späť k téme showroomu. Môžem si u vás vyzdvihnúť tovar? V akom režime pracujete?

Momentálne kvôli pandémii je možný iba odber vopred objednaného tovaru cez výdajné okienko, alebo možnosť objednania a doručenia tovaru cez náš e-shop.

cleanex cistiace potreby v2

kadernictvo krasnoV príprave je aj prevádzka kaderníctva

Kde nájdete nový showroom

  • Showroom nájdete v Priemyselnom parku v Krásne nad Kysucou. Ak o služby čistiaceho centra máte záujem, využite tel. kontakt 041/20 20 200 alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

autor: redakcia
foto: Cleanex centrum, s.r.o.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: