kysucke sportove dni zimaV najbližších dňoch sa na Kysuciach bude konať viacero športových podujatí, ktorých sa môžete zúčastniť.

V priebehu najbližších dní sa na Kysuciach bude konať viacero športových podujatí, ktoré sú súčasťou akcie Kysucké športové dni – zima 2022. Ako uvádzajú organizátori, na každom podujatí vás čaká  pohyb na čerstvom vzduchu, zaujímavý terén a príjemní ľudia.

"Každý, kto sa oficiálne zapojí aspoň jeden krát, je v hre! Kto sa zúčastní viac krát na našich podujatiach, jeho šanca vyhrať hodnotné vecné ceny," uvádza web Kysucký šport.

kysucke sportove dni zima 2

Večerné lyžovanie v SKI areále Makov 

"Pre nepriaznivú predpoveď počasia na termín konania pretekov v zjazdovom lyžovaní sa termín posúva o dva dni skôr (!) zo štvrtka 17. februára už na utorok 15. februára!  Prosíme o pochopenie a zároveň pozývame zasúťažiť si, či len tak zalyžovať tých, ktorí nemohli vo štvrtok ale môžu v utorok. Priam romantický zážitok počas večerného lyžovania na Ski Makov môže byť ten najkrají v tomto roku! Srdečne pozývame!" uvádza Kysucký šport.

kysucke sportove dni zima makov

MM Aréna – turnaj v ľadovom hokeji

"Kým ten olympijský hokejový turnaj postupne vrcholí a Slovenská reprezentácia zajtra zabojuje o semifinále proti USA, na Kysuciach si budeme môcť naživo vychutnať turnajovú atmosféru budúci víkend v MM ARÉNA Krásno nad Kysucou. V sobotu 26. 2. 2022 sa bude konať 1. hokejový turnaj roka! Akú formu účasti zvolíte, necháme na vás. Počet mužstiev je však obmedzený a preto ak máte chuť hrať, ozvite sa nám, alebo manažérovi turnaja Michal Martykán čo najskôr. Ak máte chuť fandiť, miesta budeme mať dosť. Veríme, že to bude ďalší vydarený športový deň na Kysuciach!"

kysucke sportove dni zima krasno

Predbežný program

  • 12. 2. 2022 – Vysoká nad Kysucou – bežky
  • 15. 2. 2022 – SKI areál Makov – zjazdové lyžovanie
  • 20. 2. 2022 – Čadečka v pohybe – bežky
  • 26. 2. 2022 – MM Aréna – turnaj v ľadovom hokeji
  • 27. 2. 2022 – Klub biatlonu Skalité – bežky

autor: redakcia
foto: Kysucký šport

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: