zbieranie odpadovAkcia "Čisté Kysuce" je v plnom prúde - naši čitatelia nám posielajú fotky, ako upratujú svoje okolie od odpadkov.

V týchto dňoch sa v mestách a obciach konajú akcie, ktoré vyzývajú občanov, aby sa zapojili do zbierania odpadkov vo svojom okolí. Približne pred mesiacom sme aj my vyhlásili výzvu "Čisté Kysuce", ktorej cieľom je vyzvať vás, milí čitatelia, aby ste sa taktiež zapojili do čistenie svojho okolia, odfotili sa pri tom a poslali nám fotky. Týmto sa zapojíte do súťaže, v ktorej môžete vyhrať pekné ceny.

Prišlo nám už množstvo správ s fotografiami, niektoré z nich si môžete pozrieť.

zbieranie odpadkov 0Pani Pavlína Šusteková nám poslala fotku, na ktorej prijímateľka sociálnych služieb sa zapojila do výzvy Čisté Kysuce a poctivo upratovala okolie ZpS Harmónia v Zborove nad Bystricou.

Fotky nám poslala aj pani Veronika Macášková z MŠ Zákopčie: "Nejeden krát sme v okolí nášho pozorovaného stromu našli odpadky, a preto sme sa rozhodli, že sa budeme o toto miesto pravidelne starať, čistiť ho a zbierať odpad.

Jedného dňa sme v blízkosti stromu objavili aj skládku odpadu, a pretože máme radi prírodu, nie je nám ľahostajné ako to v nej vyzerá."

"Ako hasiči z Radôstky sme sa zapojili do výzvy čisté Kysuce a upratali okolo hlavnej cesty a cyklotrasy od Lutiš po Starú Bystricu. Trvalo nám to od 10:00 do 15:00 a nazbierali sme 25 vriec a ostatné veci."

odpadky zbieranie 2

odpadky zbieranie 1

Zapojila sa aj Spojená škola Turzovka a poslala nám fotky.

Zapojte sa aj vy

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili a upratali svoje okolie. Každá aktivita sa cení a my veríme, že si takto spoločne skrášlime Kysuce. Akcia "Čisté Kysuce" trvá do 30.4.2022, budeme radi ak sa zapojíte.

tlacitko sutaz

Ceny do súťaže venovali:

  • CLEANEX CENTRUM s.r.o.
  • Novatech, s.r.o.
  • NIKASPORT Krásno nad Kysucou
  • Reštaurácia DELNICKY Čadca
  • Agrožel Krásno nad Kysucou
  • Záhradníci.sk - garden centrum Oščadnica
  • Xénia Šurhaňáková

 cleanex

 agrozel

 novatech

 delnicky

 nikasport

 logo zahradnici

Prečítajte si viac:

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u:

Môže vás zaujať