gymnastika kelcovGymnastky sa už toto leto tešili z viacerých akcií, no najväčšia ich čaká už budúci mesiac.

Rodičia a organizačný tím Gymnastiky Kelčov pripravili pre gymnastky už niekoľko milých prekvapení počas týchto letných prázdnin. Ako uvádza Ľuboš Ďurčanský, prvou akciou bol "rozlúčkový tréning" kde Kelčovské gymnastiky si losovali pekné darčeky, dostali hodne sladkostí a vyskúšali si niekoľko súťaží a zábavných hier.

"Ďalšia pekná akcia pre deti bol výlet do Ostravského Planetária, kde sa deti z gymnastiky pozreli na veľký teleskop, zúčastnili sa premietania na oblohe a vyskúšali si rôzne atrakcie, ktoré sú súčasťou expozície planetária," hovorí .

kelcov gymnastky v

Treťou zaujímavou a peknou akciou pre Kelčovské gymnastky bola návšteva "Jump park arény" v Ostrave. Tu si Kelčovské gymnastky vyskúšali rôzne druhy trampolín a iných atrakcií.

Augustový gymnastický tábor

"Štvrtá a zároveň najkrajšia akcia pre deti, ktorá naše Kelčovské gymnastky ešte iba čaká, je augustový gymnastický tábor (sústredenie) na horskej chate Kmínek. Tento rok bude akcia účasťou detí rekordná. Deti si každoročne akciu pochvaľujú a radi ju znovu absolvujú. Naše deti sa môžu tešiť na skvelé cvičenie v gymnastike, veľa atrakcií a zábavných hier. Ako každý rok, najaktívnejšie deti budú na konci sústredenia tiež patrične ocenené," dodáva Ľuboš Ďurčanský.

Gymnastika Kelčov je členom Slovenskej gymnastickej federácie a aktívne sa zúčastňuje gymnastických súťaží v Slovenskej republike tak aj v zahraničí. Gymnastika Kelčov taktiež priamo organizuje časť projektu "ČESKO SLOVENSKÉ GYMNASTICKÉ HRY" a to súťaž v športovej gymnastike "Kelčovský dvojboj". Gymnastika Kelčov je otvorená aj novým členom, ktorý sa môžu prísť na naše tréningy osobne nezáväzne pozrieť. Bližšie informácie pre nových záujemcov na webových stránkach gymnastikakelcov.sk

Prečítajte si aj:

autor: redakcia
foto: Gymanstika Kelčov

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: