d3Po obrovskom úspechu kysuckej kapely D3 prichádza skvelá správa.

Prišli ako meteorit. Skupina D3 vznikla len nedávno. My sme sa však dnes dozvedeli, že kapela si zahrá na najväčších festivaloch nielen na Slovensku, ale pozvánky prichádzajúcu aj zo zahraničia. K tomu nám exkluzívne povedali pár viet samotní členovia zoskupenia D3.

Marcel Mercy: "Áno, priznám sa, takýto úspech sme nečakali. Ale pripravovali sme sa na túto chvíľu intenzívne. Práce na záhrade teda musia tento rok počkať :) ."

Colombo: "Sme ukážkou toho, že rocková kapela sa môže presadiť v každom veku. Jediný recept je dostatok hitov. A tie my máme, takže sme v pohode."

Mišo: "Na „šnúre“ si užijeme každú minútu a to nielen na pódiu. Dáme do toho všetko!"

d3

Kapelu bude na šnúre sprevádzať aj ich dvorný kameraman Jaro Cabadaj, ktorý je aj za ich prvým úspešným klipom. Aj od neho sa nám podarilo dostať vyjadrenie: "D3 sú fakt dobrí. Mňa osobne teší, že spolu s nimi budem v zákulisí veľkých kapiel. Teším sa na leto!"

Veríme, že chalani z D3 budú náš región reprezentovať dobre. Prajeme im veľa síl v očakávanom náročnom lete. Kým ich neuvidíte na pódiách, zatiaľ si môžete pozrieť videoklip kapely D3.

Pozrite si videoklip - D3 - Rádio Kolóna

Pozornému čitateľovi azda neunikne fakt, že článok bol zverejnený 1.apríla  Pozrite si video >>
Viac o našom 1. apríli

Autor: redakcia
Foto: Jaroslav Cabadaj

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: