magnetky v tvare knihy kysuceSpoločnosť Bukov pre vás pripravila zaujímavú súťaž, v ktorej si výherca môže naplniť bedničku ovocím a zeleninou podľa vlastného výberu. Zapojte sa a vyhrajte.

Odvšadiaľ počúvame, že v tomto období je potrebné dbať na správnu stravu a dopĺňanie vitamínov v prírodnej forme v podobe čerstvého ovocia a zeleniny. Preto sme si pre vás prichystali súťaž so skutočne zdravou výhrou.

Čo môžete vyhrať?

Výherca si môže naplniť bedničku ovocím a zeleninou podľa vlastného výberu, a to v hodnote 20€. Cenu si môžete vyzdvihnúť v podnikovej predajni v Čadci - Horelici.

Ako sa zapojiť?

  1. Stačí odpovedať na súťažnú otázku formou formulára dole pod článkom.
  2. Zdielať náš Facebookový príspevok

Súťažná otázka:

Od ktorého roku je spoločnosť Bukov na trhu?

Správnu odpoveď sa dozviete aj na webovej stránke www.bukov.sk

Po ukončení súťaže vyžrebujeme výhercu, ktorý správne odpovedal na našu otázku. Súťaž prebieha do 30.11.2020 vrátane.

Páči sa vám naša súťaž? Podporte ju aj na našom Facebooku.

Poznáme výhercu bedničky plnej ovocia či zeleniny

Stala sa ňou Lenka Ševecová - GRATULUJEME !!!

 

sutaz bukov v

Výhru do súťaže venovala spoločnosť Veľkoobchod ovocie zelenina BUKOV.

*Odoslaním odpovede súťažiaci súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.mojeKysuce.sk a tiež so spracovaním osobných údajov. Súhlasí, aby jeho odoslané fotky mohli byť použité na serveri www.mojeKysuce.sk a vyhlasuje, že je aj autorom fotografii. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: