magnetky v tvare knihy kysuceV novej súťaži, ktorú pripravila spoločnosť Bukov môžete vyhrať 100% ovocný mušt a ovocný balíček.

Čerstvé ovocie a zelenina sú ako stvorené na posilnenie imunity. V predajni Bukov nájdete rôzne druhy ovocia a zeleniny - citrusové plody, zázvor, cesnak, červenú repu a ešte omnoho viac. V ponuke majú aj 100% ovocný mušt.

Čo môžete vyhrať?

Pri zapojení sa do súťaže môžete vyhrať 100% ovocný mušt 5l+3l plus ovocný balíček na imunitu, ktorý obsahuje mandarínky, pomaranče, citróny, zázvor. Cenu si vyzdvihnete v podnikovej predajni v Čadci - Horelici.

Ako sa zapojiť?

  1. Stačí odpovedať na súťažnú otázku formou formulára dole pod článkom.
  2. Zdielať náš Facebookový príspevok

Súťažná otázka:

Kde sa nachádza podniková predajňa Bukov?

Správnu odpoveď sa dozviete aj na webovej stránke www.bukov.sk

Po ukončení súťaže vyžrebujeme výhercu, ktorý správne odpovedal na našu otázku. Súťaž prebieha do 31.1.2021 vrátane.

Páči sa vám naša súťaž? Podporte ju aj na našom Facebooku.

Výhru do súťaže venovala spoločnosť Veľkoobchod ovocie zelenina BUKOV.

*Odoslaním odpovede súťažiaci súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.mojeKysuce.sk a tiež so spracovaním osobných údajov. Súhlasí, aby jeho odoslané fotky mohli byť použité na serveri www.mojeKysuce.sk a vyhlasuje, že je aj autorom fotografii. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: