sutaz bukov jablkaSezóna letných opekačiek je tu a my sme si v spolupráci s Mäsiarstvom SK pre vás pripravili novú súťaž.

Mäsiarstvo SK sme vám už predstavili. V predajniach si príde na svoje každý, kto si chce nakúpiť chutné slovenské mäso, no nájdete tu aj výborné regionálne kysucké pivo 10, 11, 12, fľašové aj sudové 15l, 30l, 5l, ktoré počas leta ocení nejeden gurmán.

Všetky výrobky sa pripravujú tradičnými overenými spôsobmi a zákazníci si tak môžu byť istí, že nakupujú výrobky výnimočnej kvality.

Prevádzky Mäsiarstva SK sú na troch miestach - v Rakovej, v Čadci na Malej ul. a v Bitúnku Čadca na ul. A. Hlinku. Viac nájdete na webe Mäsiarstva SK.

bitunok cadca

Mäsiarstvo Bitúnok Čadca
A. Hlinku 916, 022 01 Čadca

masiarstvo rakova

Mäsiarstvo Raková
Raková 205, 023 51 Raková

masiarstvo cadca

Mäsiarstvo Čadca
Malá ul. 62, 022 01 Čadca

 

Máme pripravenú súťaž pre tých, ktorí radi grilujú či opekajú a chceli by ochutnať aj toto skvelé pivo.

Čo môžete vyhrať?

Jeden z vás získa 3 kusy 1,5 litrových fliaš nepasterizovaného piva (10, 11 aj 12 stupňové pivo) od spoločnosti Mäsiarstvo SK. 

jablka slovenske odrody

 

Súťažná otázka:

Aké regionálne pivo (názov) kúpite v predajniach Mäsiarstvo SK?

Ako sa zapojiť?

  1. Stačí odpovedať na súťažnú úlohu formou formulára dole pod článkom.
  2. Zdielať náš Facebookový príspevok

Odpoveď nájdete na webe Mäsiarstvo SK. Po ukončení súťaže vyžrebujeme výhercu, ktorý správne odpovedal na našu otázku. Súťaž prebieha do 31.7.2021 vrátane.

Páči sa vám naša súťaž? Podporte ju aj na našom Facebooku.

Výhru do súťaže venovala spoločnosť Mäsiarstvo SK.

 

nase kysucke logo Nová značka Naše kysucké

V prevádzkach sú v ponuke výrobky označené novou regionálnou značkou Naše kysucké. Ako zodpovedný regionálny výrobca vám Mäsiarstvo SK ponúka kvalitné slovenské špeciality.

*Odoslaním odpovede súťažiaci súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.mojeKysuce.sk a tiež so spracovaním osobných údajov. Súhlasí, aby jeho odoslané fotky mohli byť použité na serveri www.mojeKysuce.sk a vyhlasuje, že je aj autorom fotografii. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: