sutaz masiarstvoMáme pre vás ďalšiu súťaž v spolupráci s Mäsiarstvom SK - tentokrát môžete vyhrať 1 kg kuracích krídel, 1 kg kuracích stehien a grilovacie korenie.

Chutné slovenské mäso a mäsové výrobky nájdete v prevádzkach Mäsiarstva SK. Pre všetky produkty platí rovnaká zásada - ich príprava je založená na tradičných overených spôsoboch, a tak majú zákazníci zaručené, že nakupujú výrobky výnimočnej kvality.

nase kysucke logo Nová značka Naše kysucké

V prevádzkach sú v ponuke výrobky označené novou regionálnou značkou Naše kysucké. Ako zodpovedný regionálny výrobca vám Mäsiarstvo SK ponúka kvalitné slovenské špeciality.

 

Pre tých, ktorí by radi ochutnali výrobky máme pripravenú súťaž.

Čo môžete vyhrať?

Jeden z vás získa mix výrobkov od spoločnosti Mäsiarstvo SK. V balíčku nájdete výborné a chutné výrobky - 1 kg kuracích krídel, 1 kg kuracích stehien a grilovacie korenie.

sutaz masiarstvo v

 

Ako sa zapojiť?

  1. Stačí odpovedať na súťažnú úlohu formou formulára dole pod článkom.
  2. Zdielať náš Facebookový príspevok

Súťažná otázka:

Koľko predajní s mäsom, mäsovými a gazdovskými výrobkami prevádzkuje Mäsiarstvo SK?
Odpoveď nájdete na webe Mäsiarstva SK.

Po ukončení súťaže vyžrebujeme výhercu, ktorý správne odpovedal na našu otázku. Súťaž prebieha do 30.9.2021 vrátane.

Páči sa vám naša súťaž? Podporte ju aj na našom Facebooku.

Výhru do súťaže venovala spoločnosť Mäsiarstvo SK.

*Odoslaním odpovede súťažiaci súhlasí so zverejnením svojho mena na internetovej stránke www.mojeKysuce.sk a tiež so spracovaním osobných údajov. Súhlasí, aby jeho odoslané fotky mohli byť použité na serveri www.mojeKysuce.sk a vyhlasuje, že je aj autorom fotografii. Vaše osobné údaje zostanú počas našej spolupráce uložené v našej databáze. Budú využité výhradne na komunikáciu v prípade oznamu výhry, nebudú poskytnuté tretím osobám. Osobné údaje sú spracúvané v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej aj len „Zákon“). Viac na Ochrana osobných údajov

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: