michaela martykanova nova skladbaVypočujte si nový singel Michaely Martykanovej s názvom Povedzme, že ty a ja. Speváčka je držiteľkou hlavnej ceny medzinárodnej súťaže ČADCAPOP 2019 a účastníčkou finále tohtoročnej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad.

Michaela Martykanová, držiteľka hlavnej ceny medzinárodnej súťaže ČADCAPOP 2019 a účastníčka finále tohtoročnej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad, predstavuje novinku, pieseň Povedzme, že ty a ja.

Singel je výsledkom spolupráce speváčky Michaely a producenta Eduarda Koprnu s autorskou dvojicou Štefan Svetský - Pavol Kusý. Nahrávka vznikla, pod taktovkou zvukového inžiniera a hudobníka Pala Kusého v priestoroch nahrávacieho štúdia v Košiciach.

Povedzme, že ty a ja je tiež titulný názov nového EP speváčky Michaely a jej kapely KOMA, ktoré bude k dispozícii v digi pack prevedení v priebehu decembra 2019. Obsahom EP je sedem piesní, z toho päť autorských v rodnom slovenskom jazyku. Okrem titulnej piesne, sa na EP objavia skladby „Ako motýľ“, „Strach si do srdca nepúšťaj“, „S láskou“ alebo „Sanitka“.

skupina koma

facebook.com/kapelaKOMA
instagram.com/komaslovakia

 

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: