zakopcie jubilantiV rámci mesiaca úcty k starším sa v Zákopčí konalo vystúpenie Capkovcov, dary dostali i obyvatelia zo Zákopčia, ktorí sú umiestnení v zariadeniach sociálnych služieb.

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším a jubilantom, ktorí v tomto roku dovŕšili okrúhle jubileum 70, 80 a 90 rokov sa v Zákopčí v Kultúrnom dome u Tarabov konalo kultúrne vystúpenie, o ktoré sa postarala Ľudová hudba Capkovci zo Skalitého.

Starosta obce Ján Slaninák sa v úvode programu všetkým prihovoril, po vystúpení zablahoželal všetkým jubilantom a odovzdal im darček. Podujatia sa zúčastnil aj zástupca starostu Mgr. František Linet a matrikárka Mgr. Terézia Halušková.

zakopcie jubilanti 2

Pri tejto príležitosti navštívili starosta obce Ján Slaninák s pracovníčkou OÚ Zdeňkou Pikuliakovou zariadenia sociálnych služieb v Čadci na Horelici, Žarci a v Parku obyvateľov našej obce, ktorí sú umiestnení v týchto zariadeniach.

Venoval im malú pozornosť v podobe darčekového koša, prehodili spoločne pár slov, zaspomínali, popriali im do budúcna hlavne pevné zdravie a veľa síl.

Silvia Kupková

kultúrna referentka
Obec Zákopčie

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: