zariadenie krasnoIde o jedno z najmodernejších zariadení opatrovateľskej služby na Kysuciach, domov poskytne maximálne jedenástim klientom.

V sobotu 12.8.2023 sa konalo slávnostné otvorenie zariadenia opatrovateľskej služby v Krásne nad Kysucou, ktoré poskytuje nadštandardné podmienky na ubytovanie. V regióne ide o jedno z najmodernejších zariadení opatrovateľskej služby.

"To čo zaujíma budúcich klientov je cena za celoročný pobyt a môžeme sa zas pochváliť prvenstvom, že mesačné poplatky budú bezkonkurenčne najmenšie v regióne a možno aj na Slovensku," hovorí primátor Krásna nad Kysucou Jozef Grapa. Mesačný pobyt v zariadení stojí 350 Eur.

krasno zariadenie 004

krasno zariadenie 005

Celodenná starostlivosť pre 11 klientov

Pre klientov je zabezpečená celodenná starostlivosť, priestory sú bezbariérové, s výťahom a odborným zázemím ako sociálna a zdravotná starostlivosť. Vybavenie dopĺňa plne vybavená kuchynka, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenie, TV, či pripojenie na internet. V zariadení sú tri jednoizbové a štyri dvojizbové byty, o klientov sa bude starať šesťčlenný personál.

J. Grapa dodáva: "Prajem aby sa všetkým klientom v Zariadení opatrovateľskej služby dobre bývalo a žilo a zamestnancom kopu elánu a entuziazmu do náročnej práce."

autor: redakcia
foto: mesto Krásno nad Kysucou

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: