den deti krasnoV Krásne nad Kysucou si pripomenuli sviatok detí i napriek pandemickým opatreniam. Deti si užili športový program a potešili ich sladkými balíčkami.

Padnemické opatrenie momentálne nedovoľujú, aby sa konali oslavy Dňa detí tak, ako v predchádzajúcich rokoch. Napriek tomu si na ZŠ Mládežnícka a v materských školách pripravili program, ktorý potešil deti.

Deti prišiel pozdraviť aj primátor Krásna Jozef Grapa. „Keby sa ma Boh spýtal, ktorú časť života by som chcel prežiť ešte raz, bez váhania by som odpovedal, že roky, kedy naše deti boli malé. Dnes som s radosťou zavítal do ZŠ Mládežnícka a materských škôl, aby som obdaroval naše deti malým darčekom. Aj keď viem, že to nenahradí kultúrne podujatie, ktoré sme zvykli organizovať pri príležitosti tohto sviatku, verím, že tento sladký balíček bude malou náhradou.

S niektorými detičkami sme sa stretli i na ihrisku s umelou trávou, kde im pani učiteľky prichystali pekný športový program. Chvíľu som ich pozoroval a uistil som sa, že nám tu vyrastá nádejná mladá generácia športovcov. Do aktivity futbalu sa zapojil aj môj vnúčik a musím priznať, že si rolu starého otca veľmi užívam.

den deti krasno v

Milé deti, prajem Vám z celého srdca veľa zdravia, kopec dobrých kamarátov, aby ste si užívali bezstarostné detstvo, lebo jeho hodnotu pochopíte až keď vyrastiete“, povedal primátor Jozef Grapa.

Aj my veríme, že si deti svoj sviatok užili.

autor: redakcia
foto: mesto Krásno nad Kysucou

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: