logo knmV marci zverejnilo mesto výzvu o najlepší návrh loga mesta, občania následne hlasovali za víťaza. Autorom víťazného návrhu je Jiří Gaudio.

V marci zverejnila radnica Kysuckého Nového Mesta výzvu na vytvorenie nového loga pre mesto. O projekt bol veľký záujem, doručených bolo 11 zaujímavých návrhov.

"Odborná komisia vybrala tri najzaujímavejšie návrhy a následne ste aj vy, svojim hlasovaním mohli rozhodnúť, s ktorým logom sa najviac stotožňujete. Mňa veľmi teší, že ste to vnímali rovnako ako my a teda najviac Vašich hlasov získalo presne to isté logo mesta, ktoré navrhla aj komisia zložená z odborníkov, poslancov a zamestnancov mesta," informuje primátor Marián Mihalda na sociálnej sieti.

logo knm2

Primátor sa už stretol s autorom víťazného návrhu nového loga, ktorým je Jiří Gaudio.

logo knm

Dodáva, že erb sv. Jakuba bude naďalej súčasťou mesta a jeho vizuálnej identity: "My si nášho Jakuba jednoducho nedáme. Nové logo bude slúžiť pri bežnej komunikácii s občanom, na mestských dokumentoch, na všetkých propagačných materiáloch, pri rôznych druhoch prezentácií mesta, pri informovanosti občanov a samozrejme v online svete."

logo knm3

logo knm4

autor: redakcia
foto: facebook / Marián Mihalda

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: