online gymnastika kelcovRealizační tím oddielu „Gymnastika Kelčov“ nezaháľa a snaží sa aj v tejto ťažkej dobe pracovať s deťmi a aspoň čiastočne naďalej rozvíjať gymnastický oddiel. Rozbehli on line tréningy gymnastiky.

Po sérii úspešných inštruktážnych videí, ktoré sú určené k cvičeniu deťom na doma, sa pustil realizační tím do úplne nového projektu, a to je „ON LINE“ tréning gymnastiky. K tomuto účelu využívajú špeciálni program, ktorý je určený k profesionálnym video konferenciám.

"Tento program je špecifický tým, že sa môže pripojiť až 100 účastníkov, ktorý do toho môžu vstupovať priamo prostredníctvom audio otázok a zároveň sa všetci môžu vidieť navzájom pri zachovaní slušnej kvality videa a audia" dodáva Ľuboš Ďurčanský, tréner gymnastického oddielu.

Tréner môže kedykoľvek sa pozrieť na ktorúkoľvek gymnastku a poradiť jej, poprípade ju aspoň pochváliť a hlavne tréning gymnastiky môže aspoň čiastočne provizórne pokračovať.

online gymnastika kelcov2

 

Tréning vyskúšalo viac ako 30 gymnastiek

Dňa 1.4.2020 prebehol prvý testovací tréning, ktorého sa zúčastnilo niečo viac ako 30 gymnastiek. Realizační tím si na testovacom tréningu otestoval techniku a na základe zistených drobných nedostatkov, pripraví upravenú koncepciu týchto tréningov aj pre ďalšie obdobie.

Najbližší on line tréning gymnastiky bude v sobotu 4.4.2020 od 18:00 a budú tu aplikované novinky, aby bol tréning zase o niečo lepší než prvý testovací.

Hlavné poďakovanie za praktickú realizáciu tohto skvelého nápadu, ako dať deťom aspoň na chvíľku pocit, že nie sú samé a môžu sa aj naďalej realizovať, patrí Petrovi Jurikovi a hlavnému trénerovi gymnastiky Ing. Ľubošovi Ďurčanskému.

Autor: redakcia
Foto: Ľ. Ďurčanský

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: