zborov sutaz deti1Deti zo Zborova nad Bystricou sa zúčastnili súťaže o najkrajšiu kresbu alebo maľbu na tému: „NAŠA OBEC“. Keďže dielka boli krásne, všetky deti si zaslúžili odmenu.

Každý jún sa začína jedným výnimočným dňom a tým je Deň detí. I keď ten tohtoročný bol špeciálny v tom, že nebolo možné sa stretnúť s našimi šikovnými deťmi osobne, preto sa starosta obce Zborov nad Bystricou rozhodol vyhlásiť súťaž o najkrajšiu kresbu, maľbu „NAŠA OBEC“. A môžeme povedať, že sa bolo na čo pozerať.

"Máme výnimočne kreatívne deti, ktoré predložili naozaj nádherné výtvory prezentujúce život v našej obci" dodáva starosta obce Juraj Hlavatý.
Kresby, maľby priniesli deti osobne do kancelárie starostu, kde na každého súťažiaceho už čakal malý darček a pochvalný list. Do súťaže o najkrajšiu kresbu sa zapojili aj naši škôlkari. Za svoje kresby boli odmenení spoločnou cenou v podobe ,,zborovského dráčika". Najkrajšie obrázky mali byť odmenené špeciálnou cenou. A keďže všetky kresby boli krásne a namaľované s láskou, starosta sa rozhodol odmeniť všetky deti, ktoré sa do súťaže zapojili.

 

Autor: redakcia
Foto: Obec Zborov nad Bystricou

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: