mm arena den otvorenych dveri 002

Minulý týždeň sa uskutočnil v poradí druhý ročník Dňa otvorených dverí v MM ARÉNE v Krásne nad Kysucou. Na návštevníkov čakal bohatý program, ktorý sa začínal už na poludnie zábavnými hrami na ľadovej ploche, ale aj ukážkami tréningov.

V telocvični predviedli svoje umenie dievčatá z Aerial Academy MM, ktoré sa dlhodobo venujú Pole Dance športu. Vo fitness centre a boxermi sa predstavili návštevníkom naši tréneri - Michal Šurin (tréning boxu), Matej Šurin (funkčný tréning), Ján Potočár ( skupinový tréning), Vierka Krčmáriková (Strong by Zumba)

Roman Kužma predstavil aj úplnú novinku na Kysuciach, a to bezkáblový EMS systém Vision Body na cvičenie, o ktorý je v súčasnej dobe veľký záujem. Vonku v areáli sa v poobedňajších hodinách sa začalo s vystúpením v podaní divadla Na Hojdačke s predstavením Na zemi dobre mi, ktoré upútalo očká detských divákov. Malých návštevníkov následne potešil Sníček Hugo, známy najmä z televízie. Nafukovací hrad a atrakcia - Rodeo býk, boli aj tento rok skvelou voľbou a dokázali zabaviť množstvo malých a veľkých hostí.

Počas programu, ktorý moderoval p. Mozol sa dostal k slovu aj primátor mesta Krásno nad Kysucou p. Grapa, ktorý privítal všetkých zúčastnených. Krátky príhovor mal samozrejme aj majiteľ MM ARÉNY, p. Miroslav Martykán, ktorý porozprával aj o tom, ako sa dostal k myšlienke vybudovať takýto areál práve na Kysuciach. Vrcholom DOD bolo vystúpenie Martina Haricha, ktorý si pripravil svoje známe piesne, ale pridal aj niečo z noviniek.

Celý deň priniesol veľa pozitívnej nálady, zábavy a zanechal množstvo spomienok. Ostáva nám už len tešiť sa na ďalší ročník.