snowparadise zimna sezona 2022Stredisko sa otvára v piatok 16. decembra 2022, večerným lyžovaním začne zimná sezóna 2022/2023.

Brány strediska Snowparadise Veľká Rača sa otvoria v piatok 16. decembra 2022, zimná sezóna 2022/2023 začne večerným lyžovaním.

"Už v piatok, od 17:30 sa môžete tešiť na večerné lyžovanie na Dedovke s rezidentným DJ-om PEPE a skvelým programom v Aprés ski bare. V Aprés ski čaká na vás legendárny „Rača punč“ a naša „domáca čučoriedkovica“. Pre silných chlapov sme pripravili domáci horec a tohtoročnú novinku Hot Aperol Spritz a taktiež kvasinkové pivo Edelweiss. Nezabudli sme ani na pečené prasiatko, ktoré sme pre vás celý rok s láskou chovali.

V sobotu začína náš program od 9:00. V Dedovke sme pre vás pripravili skvelý celodenný program. Počas celého dňa sú pripravené súťaže a zábava pre deti s našimi maskotmi Mackom Račkom a Marguškou. Program pokračuje folklórnymi vystúpeniami Capkovcov (od 11:00) a Katky a Dedka Kubačákovcov (od 14:00). Denná prevádzka lanoviek bude do 15:30. Večerné bude od 17:30 do 20:30. Počas neho sa môžete tešiť na otváracia zábavu v Aprés ski s Tome music a DJ-om PEPE," informuje stredisko.

Na ostatných zjazdovkách sa pokračuje s technickým zasnežovaním.

Do strediska môžete ísť bezplatným skibusom

Z Čadce a Oščadnice môžete využiť bezplatnú prepravu skibusom. Presné časy odchodov skibusov z jednotlivých zastávok:

skibusy denne lyzovanie oscadnica

skibusy vecerne lyzovanie oscadnica

autor: redakcia
foto: Snowparadise Veľká Rača

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: