vecerne lyzovanie snowparadiseVečerné lyžovanie si môžete užiť od 17:30 do 20:30. Snowparadise Veľká Rača informuje o výborných podmienkach na oboch svahoch v Dedovke.

Stredisko Snowparadise Veľká Rača rovnako ako aj ostatné lyžiarske strediská aj gastroprevádzky v stredisku fungujú v režime OP. Zrušením nočného zákazu vychádzania sa posunul aj čas kedy je umožnené večerné lyžovanie.

"Začiatok večerného lyžovania je posunutý na 17.30 a jeho koniec na 20.30. Rovnako aj náš Aprés ski bar pri údolnej stanici lanovej dráhy v Dedovke predlžuje svoje otváracie hodiny do 20.30. Podmienky na oboch našich svahoch v Dedovke sú výborné, príďte si po práci, či škole oddýchnuť k nám a vyvetrať hlavu na svahu. Budeme sa tešiť na vašu návštevu," informuje Snowparadise Veľká Rača.

Večerné lyžovanie v Športcentre Oščadnica

V prípade priaznivých podmienok môžete vyraziť aj do Športcentra Oščadnica, kde je večerné lyžovanie naplánované v utorok, piatok a sobotu od 16:00 do 19:00. Zo strediska dnes 11.1. hlásia veľmi dobré podmienky.


Víkendové večerné lyžovanie v stredisku SKI Makov

Stredisko by opäť malo byť v prevádzke pravdepodobne od piatku 14.1.2022. Večerné lyžovanie je naplánované v piatok, v sobotu a v nedeľu.

autor: redakcia
foto: Snowparadise Veľká Rača

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: