brozura kysuce osadyKysuce sú krajom osád a chotárov. V tom sú jedinečné a krásne zároveň. Práve túto tému sme si vybrali ako hlavnú pri prezentácii Kysúc v cestovnom ruchu. Bude to pre Kysuce charakteristická značka a odlíšenie od ostatných krajov na Slovensku.

OCR Kysuce po celoročnej práci a spoznávaní Kysúc pripravila základný produkt pre túto myšlienku a tým je informačná brožúra Kysuce - kraj osád.

brozura kysuceNa 154 stranách sú atraktívnym spôsobom prezentované príbehy 39 kysuckých osád, ktoré budú lákadlom pre nás Kysučanov, ale aj pre všetkých návštevníkov Kysúc.

Brožúra prezentuje Kysuce ako celok a chceme aby aj s jej pomocou spoznali turisti tie pravé Kysuce, krásnu romantickú prírodu, zákutia dýchajúce históriou, pokojom a tradičným spôsobom života.

OCR Kysuce vydala brožúru s finančnou podporou Ministerstva doprava a výstavby SR a preto bude všetkým, ktorí chcú spoznávať Kysuce, bezplatne k dispozícii v informačnom centre mesta Čadce, v kancelárii OCR Kysuce ako aj vo všetkých členských obciach a u členov z podnikateľského prostredia.

brozura kysuce osady v

brozura kysuce osady v2

V najbližšom čase v rámci tohto projektu a s pomocou samospráv budú všetky osady označené informačnými tabuľami.

Kysučania, buďme hrdí na svoj kraj. Máme byť na čo.

Prečítajte si aj:

Radovan Jakuš - riaditeľ OCR Kysuce.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: