sutaz kysucky kroj 012Využite voľný čas a zavítajte do osád na Kysuciach. Vyberte sa po známych aj neznámych chodníčkoch, urobte si fotografiu v niektorej z 39 osád a môžete vyhrať krojovú košeľu.

Príležitostí a osád je na výber mnoho, inšpiráciou vám môže byť výber kysuckých osád. Osady sú roztrúsené po celých Kysuciach a sú veľmi zaujímavé tak z pohľadu architektúry, ako aj s ohľadom na prírodné scenérie, ktoré tieto miesta ponúkajú. Stačí byť troška vnímavý a uvidíte tam aj kus histórie. Ak ste osady nestihli navštíviť počas leta, stále máte dostatok času a využiť prichádzajúcu jeseň na potulky po Kysuciach.

Zapojte sa do súťaže

Pošlite päť fotografií aj s názvom osady ktoré ste navštívili a možno vyžrebujeme práve vás. Súťažíme o 30x krojovú košeľu, 5 x Turistický atlas Slovenska, 5 x propagačný balíček.

Niektorí súťažiaci už svoje fotografie poslali tak neváhajte a spravte tak aj vy. 

Vyhrajte krojovú košeľu

Netradičná kampaň je robená formou súťaže, v ktorej je možné vyhrať 30 krojových košieľ  - pre muža alebo ženu s možnosťou výberu veľkosti (S, M, L, XL), 5 x Turistický atlas Slovenska, 5 x propagačný balíček.

sutaz kroj 05Pravidlá sú jednoduché:

1. Navštívte aspoň 5 osád z výberu 39 najkrajších osád na Kysuciach
2. Odfoťte osady, ideálne je urobiť záber s infotabuľou
3. Vyplňte formulár na webe www.regionkysuce.sk
4. To je všetko. Fotografie môžete zazdieľať na sociálnej sieti Facebook a označíte ich hashtagom #kysuckykroj alebo #regionkysuce

Súťaž trvá do 15. 10. 2022 (vrátane).
Vyhodnotenie súťaže do konca októbra na webe www.regionkysuce.sk

slovakia travel logologo ministerstvo dopravy

Autor: redakcia
Foto: Jaroslav Cabadaj

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: