cadca treehouse stromovy domcekAj na Kysuciach si môžete vyskúšať unikátne bývanie v korunách stromov. Netradičné zážitkové ubytovanie je mimoriadne populárne a teraz je dostupné aj v našom regióne.

Domček v korunách stromov sa nachádza v lokalite Husárik v Čadci. Ubytovanie vám ponúkne nezabudnuteľné výhľady, pohodu, súkromie aj možnosť využívať hotelové služby.

cadca treehouse stromovy domcek v

Ubytovanie pre zaľúbených

Ubytovanie je vhodné pre tých, ktorí chcú skúsiť niečo nezvyčajné a mať zážitok, na ktorý budú dlho spomínať. Predsa len - zobudiť sa v korunách stromov a mať výhľad do prekrásnej prírody je skutočným zážitkom. Je častou voľbou zaľúbených párikov, ale aj rodiniek, ktoré chcú zažiť niečo neobvyklé.

cadca treehouse stromovy domcek v2

Stromový domček je teda vhodný aj pre rodiny s deťmi, max. kapacita je 4 osoby.

Gastronómia a luxusné hotelové služby

V neďalekom Hoteli Husárik si vychutnáte skvelé jedlo, v lete odporúčame posedenie na terase s nádherným výhľadom na okolie. Hotel navyše ponúka nadštandardné wellnessové služby – k dispozícii je bazén, vírivka, fínska sauna či viaceré typy masáží. Či už máte za sebou športové aktivity alebo si len chcete oddýchnuť, wellnessom si doprajete relax.

restauracia hotel husarik

Tenis, fitness, e-biky

Ak túžite po aktívnom oddychu tak ste na správnom mieste - môžete si zahrať tenis na tenisovom ihrisku, zacvičiť v profesionálne vybavenom fitness centre alebo môžete vyraziť na cesty na e-bikoch. Požičovňa e-bikov je priamo pri hoteli, využiť ich môžete aj keď nie ste v hoteli ubytovaní. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie, pre skúsených i menej skúsených cyklistov.

Vyberte si z pobytových balíkov

Pobyt v stromovom domčeku môžete spojiť s wellnessom alebo cykloturistikou. Hotel Husárik má v ponuke štyri pobytové balíky - Základný balík, Wellness balík, Romantický balík
a Turistický balík.

Vyskúšajte si ubytovanie v korunách stromov a nechajte sa obklopiť úžasnou prírodou.

Viac sa dozviete na www.resorthusarik.sk

autor: redakcia
foto: J. Cabadaj, Hotel Husárik

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: