velka raca kolobezkyJazda na monster kolobežkách spája adrenalínový zážitok a príjemnú prechádzku lesnými zákutiami.

 

Možno neviete, že v letnej sezóne v Snowparadise Veľká Rača okrem bobovej dráhy a ďalších atrakcií je možnosť zajazdiť si dole svahom na Monster kolobežkách. Pred pár dňami pracovníci strediska upravili a dorobili drevené lávky, ktoré zjednodušia prechody cez nerovný terén a cez odvodňovacie žľaby. Zjazd bude tým pádom bezpečnejší a povrch suchší.

Okrem toho, sa v Snowparadise tešia aj z nového dizajnu našich kolobežiek. Všetky sú v top stave, nanovo namaľované, farebné a naozaj kreatívne. Ako spomenul Miroslav Stasinka, marketingový pracovník strediska: „Naši kolegovia sa na nich vybláznili a hneď sme ich aj odskúšali. Jazdilo sa perfektne.“

oscadnica kolobezky

Pracovníci Vás vyvezú spolu s kolobežkami na štart trasy a dajú Vám potrebné inštrukcie. V cene prenájmu sú samozrejme aj bezpečnostné prvky ako chrániče a prilby.

Jazdu horskou kolobežkou si užijete tak, že si zakúpite jazdu a v cene je zahrnuté vývoz lanovkou Dedovka, späť na začiatok trasy, prilba, chrániče a taktiež inštruktor, ktorý vás sprevádza po celej trase. Na kolobežkách môžete jazdiť po trase, ktorá je nazvaná Family, je dlhá 1700 metrov a jazda trvá v závislosti od skúseností cca 7 -15 minút.

Monster kolobežky sú robustné, zvládnu skutočne akýkoľvek terén a jazda na nich je poriadnym a nezabudnuteľným zážitkom, ktorý sa oplatí zažiť.

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: