korculovanie kysucke nove mestoKlziská sú pripravené na viacerých miestach. Zoberte si korčule a využite príležitosť.

Al si chcete zakorčuľovať, môžete si vybrať hneď z niekoľkých miest. Vedenia niektorých miest a obcí spolu s dobrovoľníkmi usilovne pracujú na ich realizovaní a údržbe.

Klzisko pri ZŠ Clementisova v KNM

Klzisko nájdete pri ZŠ Clementisova, slúži pre verejnosť a pre hokejové družstvá. O jeho prípravu sa zaslúžil riaditeľ ZŠ Clementisova Igor Ševec, skupina dobrovoľníkov a vedenie mesta.

Otváracie hodiny klziska v KNM:

  • od 9:00 do 17:00 hod. - verejnosť (vstup zdarma)
  • od 17:00 do 21:00 hod. - hokejové družstvá (poplatok -2 € /osoba)

Klzisko v Starej Bystrici

Športový areál upravila obec na prírodné klzisko. Po večeroch tu miestni hrajú hokej, verejnosť si môže zakorčuľovať počas dňa alebo podvečer.

Klzisko pre najmenších pri ZŠ v Makove

Najmenší si môžu zakorčuľovať pri ZŠ v Makove. Vrstva ľadu je zatiaľ ešte tenká, preto je klzisko nateraz vhodné len pre deti. Vstup na klzisko je zdarma.

Klzisko pri ZŠ s MŠ E. A. Cernana vo Vysokej nad Kysucou

"Od nedele 23. januára 2022 Vás pozývame korčuľovať na prírodnú ľadovú plochu pri ZŠ s MŠ E. A. Cernana vo Vysokej nad Kysucou. Samozrejmosťou sú i hokejové brány pre prípadných hokejistov. Príďte preto prežiť krásne športové momenty i s Vašimi deťmi, na ľadovú plochu do ústredia obce," informuje obec.

Otváracie hodiny:

  • Pondelok - piatok: od 15:00 do 19:00
  • Sobota - nedeľa: celý deň do 19:00 hod

Príprava klziska vo Svrčinovci

Prípravu klziska si vzali na starosť dobrovoľníci, členovia OZ pre krajšie Kysuce, Hasiči Svrčinovec a OPS Svrčinovec. "Podujali sme sa na rýchlo organizácie úpravy plochy hokejbalového ihriska na ľadovú plochu v obci Svrčinovec. Spravili sme čo je bolo v našich silách, snáď bude počasie priať," uvádza OZ pre krajšie Kysuce.

MM Aréna v Krásne je otvorená pre verejnosť

Aréna je pre verejnosť otvorená podľa pravidiel, od stredy 19.1.2022  platia obmedzené vstupy: wellness centrum v režime OP+, fitness rovnako v režime OP+, reštaurácia funguje v režime OP. Vstup pre nadšencov korčuľovania je v režime OP+.

Klzisko v Skalitom

"Pozývame deti, rodičov a všetkých priaznivcov korčuľovania na klzisko za zdravotným strediskom, ktoré bude od zajtra (24.01.2022) v prevádzke každý deň od 9:00 hod. do 21:00 hod., pokiaľ nám počasie bude priať. Chceme sa týmto poďakovať členom DHZO Skalité, HBC Skalité a dobrovoľníkom, ktorí zadarmo pracovali na výrobe ľadu pre naše deti a obyvateľov. Pobyt na ľadovej ploche na vlastné riziko!" informuje obec Skalité.

 

autor: redakcia
foto: obec Stará bystrica, Makov, Skalité, OZ pre krajšie Kysuce, Igor Ševec, MM Aréna

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: