odznak100jkm2019Turistické podujatie 100 JARNÝCH KILOMETROV pratrilo medzi dlhodobo obľúbené akcie najmä pre deti a mládež, nakoľko bolo spojené s odmenou v podobe odznaku. Aj keď spoločenská doba sa zmenila a mladí majú rôzne iné aktivity, tak aj naďalej pre turistov všetkých vekových kategórií ponúka 1. ŠK KST Turzovka každoročnú odmenu v podobe kovového odznaku 100 Jkm.

Zima pomaly odchádza a jar spolu s tradičným turistickým podujatím "100 JARNÝCH KILOMETROV" opäť prichádza.

Turistické podujatie 100 JARNÝCH KILOMETROV pratrilo medzi dlhodobo obľúbené akcie najmä pre deti a mládež, nakoľko bolo spojené s odmenou v podobe odznaku. Aj keď spoločenská doba sa zmenila a mladí majú rôzne iné aktivity, tak aj naďalej pre turistov všetkých vekových kategórií ponúka 1. ŠK KST Turzovka každoročnú odmenu v podobe kovového odznaku 100 Jkm..

Aj keď zima a najmä u nás na severe ešte nepovedala svoje posledné slovo, pre tých, ktorí sa turistike nevenujú celoročne, nastáva čas kedy sa opäť dostanú na turistické podujatia. Už začiatkom marca sa v mnohých regiónoch začína ďalšia turistická sezóna. Klasických 100 jarných km, otvorenie jarnej alebo letnej sezóny, odomykanie jarnej prírody, jarné prebudenie, otváranie studničiek, alebo aj jarné kilometre - to sú vlastne rôzne názvy akcií, ktoré prichádzajú s prebúdzajúcou sa jarou.

Odznak 100 jarných kilometrov 2019 je vhodným spetrením a príležitosťou pre všetkých účastníkov - bez ohľadu na vek, turistické skúsenosti a pod. -získať do svojej zbierky jedinečnú odmenu za pobyt v prírode.
Podmienky na získanie odznaku v roku 2019, cena a ani spôsob objednania a zasielania sa oproti minulým rokom nemenia.

Kovový odznak sa prichytáva pinkou, tohtoročný odznak je opäť štvorcový so stranou cca 3 cm. Doba počas ktorej je možné získať odznak v tomto roku - sobota 16. marca až nedeľa 7. júla 2019.
Plnenie náborového turistického odznaku 100 jarných kilometrov má veľmi jednoduché pravidlá.

Podmienkou na získanie odznaku je účasť na otvorení jarnej turistickej sezóny v odbore, regióne, účasť na jarných vychádzkach s vedúcim alebo cvičiteľom, alebo pochod v jarnom období.
Splnenie sa nedokladuje, je osobnou cťou každého účastníka. Odznak je vhodnou motiváciou a odmenou pre deti a mládež za činnosť v turistických oddielov mládeže, ale aj v rámci turistických krúžkov na školách, resp. centrách voľného času a samozrejme je vhodný aj pre všetky ostatné vekové kategórie.

Odznak si môžete objednať (najlepšie spoločne pre väčšiu skupinu e-mailom) na adrese:
1.ŠK KST Turzovka, tel. +421/(0)905 576 506,
Mgr. Vladimír Pekár, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,
Stred - 371, info: www.mojekysuce.sk
023 54 Turzovka (nájdete tu pripravený preukaz na plnenie a leták)

Cena kovového odznaku 100 jarných km - 2019 je 1,00 €, balné 1,00 €.
Pre objednávky realizované klubmi a turistickými oddielmi v množstve 15 a viac kusov - je cena 0,90 €, odznaky sú posielané na dobierku.

Poštovné je účtované podľa cenníka Slovenskej resp. Českej pošty.

Za každých 10 ks objednaných odznakov Vám pridáme 1 ks zadarmo!
Odznaky si objednajte už dnes, aby ste ich mali už pri otváraní turistickej sezóny.

Ak si objednáte odznak najneskôr do nedele 10. marca 2019, budete odznaky mať k dispozícií na podujatiach už od soboty 16. marca 2019.

Mgr. Vladimír Pekár, predseda 1. ŠK KST Turzovka

Stiahnuť preukaz

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u:

Môže vás zaujať