cadca elektrobicykleÚspešná novinka hotela Husárik pokračuje i tento rok - požičajte si elektrobicykle a vyrazte na cesty.

Hotel Husárik prišiel uplynulý rok s novinkou - požičovňou elektrobicyklov. Stretli sa s úspechom - turisti a návštevníci si ich obľúbili, a preto ich hotel dáva k dispozícii i tento rok. Nájdete ch zaparkované pri hoteli v drevenom stojane, nad ktorým sú elektrické zásuvky.

E-biky pre každého

Martin Murčo, majiteľ hotela hovorí, že e-biky sú skutočne pre každého: „Nabíjacia stanica je pre všetkých turistov na elektrobicykloch, ktorí k nám zavítajú a je to samozrejme zadarmo. Aj bežní návštevníci Husáriku sú tu vítaní. Môžu tu zaparkovať, dať si tu naše pivko Husár a prípadne si nabijú svoj e-bike.“

Upozorňuje, že je najlepšie si vopred urobiť rezerváciu e-bikov: „Požičovňa elektrobicyklov je určená aj pre širokú verejnosť a všetkých nadšencov cyklistiky, ktorí si chcú užiť Kysuce zo sedla na bicykli. Ale lepšie bude rezervovať si bicykel dopredu, buď telefonicky alebo na našej webovej stránke, na základe toho sa urobí rezervácia. Dohodneme si čas na kedy vás bude čakať pripravený bicykel, veľkosť bicykla a dobu, na aký čas si ho zapožičiate. Cena jedného prenájmu je od 30 do 35 euro na dvanásť hodín, čiže na pol dňa.

Elektrobicykle sú vhodné aj pre skúsených cyklistov, rodiny s deťmi i pre starších ľudí.

e biky kysuce

Hotel zabezpečí aj doplnkovú výbavu

Ak chcete e-biky vyskúšať a nemáte prilbu či ďalšiu výbavu, stačí to len oznámiť hotelu Husárik a ten vám všetko potrebné zabezpečí - okrem prilby aj ľahkú bundu proti vetru. Na recepcii si môžete zakúpiť aj lepiacu sada alebo iné základné servisné vybavenie.

hotel husarik

Spoznávajte Kysuce na e-bikoch

E-biky sú výborným prostriedkom, akým môžete spoznávať región. Na jedno nabitie môžete naplánovať výlet dlhý cca 50 kilometrov. Ak chcete absolvovať dlhšiu trasu, je potrebné si zobrať aj náhradnú batériu.

Kysučania vyrážajú na Husárik

Na Husárik vyrážajú aj Kysučania. O náraste počtu domácich návštevníkov hovorí Martin Murčo: "Pozorujeme aj nárast domácich návštevníkov, čo nás samozrejme teší. Parkovisko je bezplatné pre všetkých našich návštevníkov, nielen ubytovaných hostí. Stačí si dať pivo a môžete si urobiť výlet po nádhernom hrebeni."

autor a foto: redakcia

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: