krasno arena zastavkaAutobusová zastávka pri MM Aréne je funkčná už v oboch smeroch. Nemusíte tak kráčať popri vyťaženej ceste. Vystúpite priamo pri športovom centre.

Autobusová zastávka je funkčná už v oboch smeroch. SAD Čadca do grafikonu doplnila od 8.12.2021 novú zastávku a spoje, ktoré budú využívané v čase prevádzky MM Arény. Nebudú tam teda stáť všetky autobusové spoje, ale len vo vybraných časoch.

Myslíme si, že je to ústretový krok a naozaj sa na tomto mieste autobusová zastávka veľmi hodí.

O zastávke hovorí primátor Krásna Jozef Grapa: "Tak ako sme pred časom sľúbili, vybudovali sme v tejto časti chodník pre peších. Pri výstavbe chodníka sa vyskytla aj otázka o vhodnom umiestnení novej autobusovej zastávky priamo pri športovom stredisku. Mesto na túto požiadavku zareagovalo a do plánov zaradili aj výstavbu zastávky. Na jednej strane cesty sa podarilo zastávku vybudovať už pri realizácii chodníka, na druhej strane to bolo komplikovanejšie, vzhľadom na majetkovo-právne vysporiadanie pozemku na ktorom je zastávka umiestnená."

MM aréna opäť otvorená pre verejnosť

"Sme radi, že sa zastávku podarilo spoločne s mestom realizovať," uvádza šport manažér MM Arény Michal Martykán.

mm arena v2

Aréna je pre verejnosť otvorená podľa pravidiel, od stredy 19.1.2022  platia obmedzené vstupy: wellness centrum v režime OP+, fitness rovnako v režime OP+, reštaurácia funguje v režime OP. Vstup pre nadšencov korčuľovania je v režime OP+.

mm arena v

auto redakcia
foto: redakcia, MM Aréna

Ak Vás článok zaujal, zazdieľajte ho na Facebook-u: